0,00zł

Do Kasy

MOCOA 3586 części Apollo zestaw do wypychania rakiet Apollo 92176 NASA Apollo Saturn V, model klocków, kompatybilne z Lego 21309

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOA
  • Model: B09MHNRTX8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
1 144,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jak na obrazku
Parametry produktu: wymiary produktu wynoszą 45 x 125 cm. W sumie dostępnych jest 3586 elementów. Każda część przeszła standardowe testy. Wszystkie części są wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów ABS, a części są wolne od zadziorów i zębów. Wyrzutnik rakiety Apollo jest kompatybilny z Lego 21309/92176.
[Ekskluzywne wzornictwo] Wzornictwo opiera się na rampie rakietowej Apollo. Rakieta może stać na czerwonej rampie startowej (produkt nie zawiera rakiety), aby symulować prawdziwą scenę startową. Górną część nadajnika można otworzyć ręcznie. Po zamontowaniu doświadczysz wielu wrażeń.
[O montażu] Proces montażu sprawia wiele radości. Zawiera szczegółową instrukcję montażu (wersja papierowa). Każdy krok jest ponumerowany, bardzo wyraźny i łatwy do zrozumienia. Na wewnętrznej torbie znajduje się numer, wystarczy otworzyć worek zgodnie z numerem, aby złożyć go krok po kroku i nie będzie bałaganem.
[Wartość produktu] Jest to bardzo praktyczna zabawka budowlana Apollo. Bardzo pomocne, aby rozwijać praktyczne umiejętności i kreatywność. Dzięki temu dzieci mogą również poznać więcej wiedzy o kosmosie, mechanice i architekturze oraz zainteresować wszechświatem kosmicznym. Proces montażu może również wspierać relacje rodziców i dziecka i skrócić odległość między dzieckiem i Tobą.
[Zastosowanie jako prezent] Produkt może być używany jako dekoracja domu. Zawiera ekskluzywne pudełka na prezent, które nadają się również jako prezent na święta, do szkoły, na Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia, urodziny i Sylwestra. Można go wykorzystać jako wspaniały prezent dla wszystkich, którzy lubią modele architektoniczne.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jak na obrazku
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...