0,00zł

Do Kasy

Adapter USB 3.0 na HDMI 1920x1080P Konwerter Audio Full HD na PC Laptop Projektor Monitor HDTV Kompatybilny z Windows 10, dla Windows 8, dla Windows 7

Opinie:
(0)
  • Marka: PUSOKEI
  • Model: B09MKHYMVL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
38,88zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: default
Szybkość transmisji USB 3.0 wynosi do 5 Gb/s, co zapewnia najlepszą wydajność, co odpowiada zewnętrznej karcie graficznej, która zapewnia dobre wideo HD dla telewizora, projektora lub monitora.
Umożliwia podłączenie laptopów z interfejsem USB z urządzeniami obsługującymi interfejs multimedialny HD (takimi jak monitory, projektory, telewizory) za pomocą kabli interfejsu multimedialnego HD.
Obsługa rozdzielczości wideo Full HD do 1920x1080 P, bardzo odpowiednia do rozrywki w kinie domowym, grania w gry, wideokonferencji, nauczania itp.
Wsparcie dla Windows 10, Windows 8, Windows 7, idealne do rozszerzania lub dublowania ekranu laptopa na innym monitorze.
Po podłączeniu konwertera USB do interfejsu multimedialnego HD do komputera pojawi się sterownik, po prostu kliknij i postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby go zainstalować.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor default
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..