0,00zł

Do Kasy

YXHS Hobbyist klasa 1/18 duża zdalnie sterowana samochód, szybki pojazd 4 x 4 RC z prędkością 50 km/h chłopcy na wszystkie tereny potwór RC ciężarówka prezenty dla dzieci dorosłych

Opinie:
(0)
  • Marka: YXHS
  • Model: B09MRVRFSN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
4 114,59zł
? ?Łatwy w sterowaniu: wyposażony w 2. Kontroler 4 GHz, ułatwia obsługę. Dwa lub więcej pojazdów RC można ścigać razem bez pomyłki.
? ?4WD Amortyzatory: Ten 4-kołowy samochód do jazdy z niezależnym zawieszeniem i metalowym amortyzatorem olejowym, który może skutecznie chronić samochód przed upadkami i upadkiem, zwiększoną trwałość, oferuje dobrą zdolność jazdy na całym obszarze, pod warunkiem swobody jazdy tam, gdzie chcesz przejechać przez błoto, piasek, trawę i inne warunki, które wcześniej nie byłyby możliwe.
? ?Powłoka o wysokiej wytrzymałości i wzmocniona rama korpusu: Cała obudowa tego pilota ciężarówki jest wykonana z materiału PCW o wysokiej wytrzymałości, co zapewnia ciężarówce lepszą odporność na kolizję, aby przedłużyć swój cykl życia. Zastosowanie wzmocnionej ramy korpusu zapewnia samochodowi lepszą przyczepność podczas wyścigów"
? ?Gumowe opony: materiał gumowy opony wykonany jest z wysokiej jakości materiału PCW jest miękki i elastyczny, można go regulować w zależności od ulicy i szybkiej jazdy odpornej na trzęsienie ziemi na nierównym terenie, bieżniku opony.
? ?100% obsługa posprzedażna: Szanowny Kliencie, prosimy kupować nasze produkty, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..