0,00zł

Do Kasy

Hengjierun elfy bożonarodzeniowe, prezent świąteczny, mała lalka elfy z obrotowymi kończynami, kolorowe sukienki z cekinami i kratką elfy na Boże Narodzenie Nowy Rok

Opinie:
(0)
  • Marka: Hengjierun
  • Model: B09MSB3KP3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
41,45zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: G
Mała przestrzeń do przechowywania: nie musisz się martwić, że lalki elfy nie pasują do świątecznych pończoch, ponieważ jej rozmiar jest wystarczająco mały, 9 cm długości i 5 cm szerokości, ten rozmiar nie zajmie dużo miejsca.
Genialne prezenty: na urodziny, święta lub urodziny nasze lalki bożonarodzeniowe to dobre prezenty dla dzieci i członków rodziny. Są doskonałym sposobem na wyrażenie osobowości i odzwierciedlenie postaw.
Bezpieczny materiał: materiał użyty do produkcji tej lalki bożonarodzeniowej to lekkie i niepikantne tworzywo ABS i guma. Kształt jest mały i słodki, bardzo pochlebny. Miękki i wygodny. Można również kołysać jej kończyny.
Zawartość produktu: to słodkie lalki wróżki, wszelkiego rodzaju spódnice do ubrań.
Szczere spojrzenie: mamy szczerą nadzieję, że nasze poświęcenie Doll będzie dla Ciebie zadowalające doświadczenie podczas zakupów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej lalki, skontaktuj się z nami w każdej chwili.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor G
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..