0,00zł

Do Kasy

Hengjierun elfy bożonarodzeniowe, prezent świąteczny, mała lalka elfy z obrotowymi kończynami, kolorowe sukienki z cekinami i kratką elfy na Boże Narodzenie Nowy Rok

Opinie:
(0)
  • Marka: Hengjierun
  • Model: B09MSB3KP3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
41,45zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: G
Mała przestrzeń do przechowywania: nie musisz się martwić, że lalki elfy nie pasują do świątecznych pończoch, ponieważ jej rozmiar jest wystarczająco mały, 9 cm długości i 5 cm szerokości, ten rozmiar nie zajmie dużo miejsca.
Genialne prezenty: na urodziny, święta lub urodziny nasze lalki bożonarodzeniowe to dobre prezenty dla dzieci i członków rodziny. Są doskonałym sposobem na wyrażenie osobowości i odzwierciedlenie postaw.
Bezpieczny materiał: materiał użyty do produkcji tej lalki bożonarodzeniowej to lekkie i niepikantne tworzywo ABS i guma. Kształt jest mały i słodki, bardzo pochlebny. Miękki i wygodny. Można również kołysać jej kończyny.
Zawartość produktu: to słodkie lalki wróżki, wszelkiego rodzaju spódnice do ubrań.
Szczere spojrzenie: mamy szczerą nadzieję, że nasze poświęcenie Doll będzie dla Ciebie zadowalające doświadczenie podczas zakupów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej lalki, skontaktuj się z nami w każdej chwili.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor G
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..