0,00zł

Do Kasy

S-TROUBLE Zabawka lekarz zestaw dla dzieci lekarz zestaw zabaw 29/38/44 szt. zabawki do odgrywania ról dla dzieci zabawka edukacyjna z futerałem do przechowywania karetki B

Opinie:
(0)
  • Marka: S-TROUBLE
  • Model: B09MTWV9CJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
292,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: As the picture shown
Kolor: b
❀ 29/38/44 dobrze zaprojektowanych narzędzi medycznych mają duże znaczenie edukacyjne dla małych dzieci. Rodzice mogą nauczyć dzieci wiedzy medycznej i zdrowotnej, dzięki czemu czują się pod kontrolą i pewni, gdy idą do lekarza. Dzieci będą bardziej odważne, gdy udają się do lekarza, zmniejszając strach przed szpitalem.
❀ Stetoskop jest wyposażony w miękkie silikonowe zatyczki do uszu. Zaprojektowane w specjalnym rozmiarze dla dzieci. Nie musisz się martwić o to, że uszysz uszy swojego dziecka i możesz usłyszeć bicie serca.
❀ W przeciwieństwie do innych produktów zabawka lekarska jest zapakowana w przenośne i stabilne pudełko prezentowe ambulans. Jest to zarówno walizka na narzędzia, jak i z drugiej strony, również zabawka pogotowia ratunkowego. Jest łatwy do przechowywania i przenoszenia, a dzieci mogą być lekarzem dziecięcym wszędzie.
❀ Bardzo idealne na imprezę, do udawania, odgrywania ról, szkolnej klasy szkolnej, jako prezent na święta Bożego Narodzenia i wiele więcej! Stwórz czas rozrywki i pielęgnuj uwagę dzieci.
❀ Możesz podarować ją swoim dzieciom na urodziny lub Boże Narodzenie. Będą bardzo szczęśliwi.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar As the picture shown
Kolor b
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..