0,00zł

Do Kasy

MOCOA Zestaw oświetleniowy do kasku Lego 75304 Darth Vader, zestaw klocków, światło LED, kompatybilne z oświetleniem LED Lego 75304, wersja sterowania głosem (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOA
  • Model: B09N1GQ874
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
165,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja sterowania głosem
[Kompatybilny z Lego] Ten zestaw oświetleniowy LED jest kompatybilny z kaskiem Lego 75304 Darth Vader. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych i niezawodnych materiałów ABS + elektronicznych komponentów drut świetlny ma dobrą przewodność, bezpieczeństwo i odporność na korozję.
[Łatwy montaż] Dostarczany z elektroniczną wersją z instrukcją montażu (plik PDF). Montaż jest prosty i bezproblemowy. Światło można idealnie ukryć w modelu. Lampy są instalowane warstwowo i po montażu można je usunąć warstwowo. Nie wpływa na wyświetlacz.
[Piękne oświetlenie] Oświetlenie LED jest kompatybilne z modelem klocków LEGO 75304. Dzięki zdobieniom zimne klocki są kształtowane w żywo. Światło może być sterowane przez hałas, przez odgłosy. Wygodne i łatwe do gry.
[Zabawa DIY] Możesz cieszyć się modyfikowaniem bloków. Istnieje wiele możliwości gry, możesz dowolnie zmieniać go i puścić wodze fantazji i stworzyć swoje własne, fajne klocki.
[Przypomnienie] Produkt zawiera tylko zestaw oświetlenia LED, a nie model Lego. Produkt wykorzystuje zasilanie USB (niskie napięcie 3-5 V). Zadbaj o bezpieczne standardy zasilania, bez obaw o porażenie prądem. (z pudełkiem na baterie)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja sterowania głosem
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..