0,00zł

Do Kasy

Podróżny zestaw sztućców z etui, zestaw sztućców wielokrotnego użytku, 2 szt. zestaw plastikowych sztućców, przenośny zestaw sztućców z plastikową walizką na podróż piknik kemping lub do codziennego użytku (beżowy)

Opinie:
(0)
  • Marka: Faumsut
  • Model: B09N3JHHK2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
40,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: BEŻOWY
【Zestaw zawiera: 2-pak przenośny zestaw sztućców z beżowym, każdy zestaw walizek na sztućce zawiera jeden widelec, jedną łyżkę i nóż.
【Zdrowy materiał】Wykonany z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością, trwały produkt, nietoksyczny.
【Kreatywny design】 Wzór w stylu nordyckim, który nie męczy się korzystania z zestawu sztućców, ten zestaw przyborów jest warty wyboru.
【Szerokie zastosowanie】 Tworzywo sztuczne przeznaczone do kontaktu z żywnością jest lżejsze i łatwe do przenoszenia i przechowywania. Używany do codziennego posiłku lub do zabrania ze sobą w szkole, na lunch w pracy lub w podróży, na kemping, po prostu do pójścia na przybory do Twojego stylu życia.
【Odpowiedni rozmiar】: Rozmiar pudełka to 21 x 6 x 2,5 cm/8 x 2,3 x 1 cala; rozmiar noża to 19 cm/7,5 cala; rozmiar łyżki to 16 cm/6,3 cala; rozmiar widelca to 15,5 cm / 6,1 cala.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor BEŻOWY
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..