0,00zł

Do Kasy

Tumnea Magnetyczna gra wędkarska Montessori zabawki 3-pozycyjny przełącznik elektroniczny zestaw zabawek wędkarskich magnetyczne wędkarstwo drewniane zabawki dla dzieci wczesna edukacja

Opinie:
(0)
  • Marka: Tumnea
  • Model: B09NNWB3PM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
147,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 10 fish 2 poles
Kolor: Żaba może dodać dyski wędkarskie na wodę
★ Można dodać wodę do ryb i symulować prawdziwe sceny wędkarskie dla dzieci, aby bawić się podczas zabawy. Może być używany do interakcji rodzic-podrzędny w celu poprawy relacji rodzic-dziecko.
★ Możesz słuchać radosnej muzyki podczas łowienia ryb, aby cieszyć się zabawą. Podczas łowienia można trenować koordynację ręka-oko i wspomaga koncentrację.
★ Małe rybki mają wbudowane magnesy, które są napędzane siłą magnetyczną, aby poruszać małe rybki w lewo i w prawo w celu otwarcia i zamykania małych ustników. Oczy żaby można również poruszać w górę i w dół, aby dodać rzeczywistości sceny.
★ Przełącznik trzyczęściowy: jednostopniowy przełącznik, dwustopniowe ciche wędkowanie i trójstopniowe wędkowanie muzyczne. Należy pamiętać, że produkt nie zawiera baterii, więc musisz mieć własne.
★ Magnetyczna zabawka wędkarska zawiera 1 platformę wędkarską żabę, 10 małych ryb i 2 wędki.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 10 fish 2 poles
Kolor Żaba może dodać dyski wędkarskie na wodę
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..