0,00zł

Do Kasy

Symulowany model szkieletu zwierzęcego Cross-Section Animal Cell Model, miękka pianka, wczesna biologia, pomoc w nauczaniu w klasie, zwierząt naukowy anatomiczny model-biologiczny Rekwizyt do nauczani

Opinie:
(0)
  • Marka: TMY
  • Model: B09NSQ1GNQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
572,53zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: A
Wysoki stopień symulacji: realistyczne, realistyczne, bliskie ciężarowi i odczuciu prawdziwej kości.
Dzięki temu modelowi studenci mogą wyjaśnić istotną wiedzę żywo, ułatwiając uczniom zrozumienie modeli komórek zwierzęcych.
Model wykonany jest z wysokiej jakości materiałów żywicznych syntetycznych i PVC. Materiały, które są lekkie, mocne i nieograniczone.
Model ten jest używany jako pomoc dydaktyczna dla kursów higieny fizjologicznej.Ułatwia uczniom, aby zrozumieć modele komórek zwierzęcych.
Użyte materiały: Model wykonany jest z wysokiej jakości żywicy syntetycznej i PVC. Materiały, które są lekkie, mocne i niezwiązane.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..