0,00zł

Do Kasy

Jurassic World Duży dinozaur Atak i ryk Figurka z dźwiękiem GYW86

Opinie:
(0)
  • Marka: Jurassic World
  • Model: B09NZJ9TLR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
263,97zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Multicolour
Przygotuj się na wartką akcję i przygody prosto ze świata „Jurassic World Dominion” dzięki tej dużej realistycznej figurce Giganotozaura inspirowanej drapieżnym złoczyńcą z filmu.
Aktywuj atak paszczą i ryk przyciskiem na spodzie figurki. Zobacz, jak szeroko może otworzyć szczęki! Użyj przycisku na górze, aby drapieżnik poruszał się na boki.
Strzeż się tego filmowego drapieżnika o długości 54,5 cm inspirowanego filmem „Jurassic World Dominion”. Detale są tak realistyczne, że aż dostaniesz gęsiej skórki!
Pobierz bezpłatną aplikację Jurassic World Facts (Android i iOS) i postaw na PRAWDZIWĄ zabawę z dinozaurami. Znajdź ukryty kod DNA i zeskanuj go za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby włączyć opcje rzeczywistości rozszerzonej. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie.
Rzeczywistość rozszerzona pozwala badać dinozaury w laboratorium dzięki wizualnym treściom edukacyjnym i odkrywać różne tryby, takie jak termiczny i rentgenowski. Potem możesz przejść na wyższy poziom i wprowadzić dinozaury do naszego świata za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. UCIEKAJ!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Multicolour
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..