0,00zł

Do Kasy

Barbie Lalka Cutie Reveal - Lalka z kostiumem husky - Lalka z serii Zimowa Kraina z 10 niespodziankami - Zwierzątko, zmiana koloru i akcesoria - Zabawki i prezenty dla dzieci, HJL63

Opinie:
(0)
  • Marka: Barbie
  • Model: B09P9KQ31S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
117,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Multicolour
Dzięki 10 niespodziankom rozpakowywanie zestawów Barbie Cutie Reveal Zimowa Kraina zapewnia mnóstwo radości. Odkrywaj miękkie zimowe zwierzątka i ubranka, niespodzianki oraz transformację ze zmianą koloru (zestawy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
W opakowaniu znajdziesz mięciutkiego pieska husky z błyszczącym futerkiem!
Zdejmij kostium, aby odkryć lalkę Barbie z punktami zgięcia, długimi niebieski włosami i lśniącymi detalami.
Otwórz 4 torebki-niespodzianki, aby znaleźć ubranko i akcesoria: niebieską spódniczkę, parę niebieskich bucików, gąbkę-grzebień, opaskę z psimi uszami i małego pieska!
Przebieraj lalkę Barbie i dobieraj akcesoria – po przekręceniu na drugą stronę góra kostiumu staje się kurtką z niezwykle miękkiego polaru z zimowym nadrukiem w odcieniach niebieskiego. Dodatkowo głowa kostiumu zmienia się w legowisko dla pieska!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Multicolour
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..