0,00zł

Do Kasy

stół do projektora rysunkowego, Zabawna tablica do malowania z piórem akwarelowym ze światłem, Zainspiruj zainteresowanie malowaniem i kolorowaniem dla dzieci powyżej 3 roku życia (niebieski)

Opinie:
(0)
  • Marka: Kudoo
  • Model: B09PVHHQNS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:08 CET - więcej
94,10zł
Zabawna zabawka do rysowania: przynieś projektor, po prostu wyłącz światło, włącz projektor i włóż wstępnie wydrukowane slajdy i śledź je. Następnie pokoloruj obrazek. Wyświetl obraz, który Twoje dziecko może narysować na obrazku.
Zabawka edukacyjna: Doodle to ulubiona zabawka dziecka. Ten zabawkowy projektor pozwoli Twoim dzieciom wyrazić siebie artystycznie. Może poprawić kreatywność i wyobraźnię dzieci, ćwiczyć koordynację ręka-oko i postrzeganie kolorów.
Atrakcyjny innowacyjny: użyj tego uroczego projektora, aby sprawić, że gra będzie zabawna, co pomoże i zachęci dzieci do nauki rysowania podczas zabawy. Wygląd jest piękny, modny, nowoczesny i elegancki.
Bezpieczny Trwały: Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, z gładkimi krawędziami i powierzchniami, nie zaszkodzi dłoniom dziecka. Nietoksyczny pędzel, możesz go używać z pewnością.
Idealny prezent: nadaje się jako prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny dla dzieci. Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, nawet 3-latkowie mogą z łatwością wykorzystać go do tworzenia pięknych zdjęć.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..