0,00zł

Do Kasy

stół do projektora rysunkowego, Zabawna tablica do malowania z piórem akwarelowym ze światłem, Zainspiruj zainteresowanie malowaniem i kolorowaniem dla dzieci powyżej 3 roku życia (niebieski)

Opinie:
(0)
  • Marka: Kudoo
  • Model: B09PVHHQNS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:08 CET - więcej
94,10zł
Zabawna zabawka do rysowania: przynieś projektor, po prostu wyłącz światło, włącz projektor i włóż wstępnie wydrukowane slajdy i śledź je. Następnie pokoloruj obrazek. Wyświetl obraz, który Twoje dziecko może narysować na obrazku.
Zabawka edukacyjna: Doodle to ulubiona zabawka dziecka. Ten zabawkowy projektor pozwoli Twoim dzieciom wyrazić siebie artystycznie. Może poprawić kreatywność i wyobraźnię dzieci, ćwiczyć koordynację ręka-oko i postrzeganie kolorów.
Atrakcyjny innowacyjny: użyj tego uroczego projektora, aby sprawić, że gra będzie zabawna, co pomoże i zachęci dzieci do nauki rysowania podczas zabawy. Wygląd jest piękny, modny, nowoczesny i elegancki.
Bezpieczny Trwały: Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, z gładkimi krawędziami i powierzchniami, nie zaszkodzi dłoniom dziecka. Nietoksyczny pędzel, możesz go używać z pewnością.
Idealny prezent: nadaje się jako prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny dla dzieci. Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, nawet 3-latkowie mogą z łatwością wykorzystać go do tworzenia pięknych zdjęć.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...