0,00zł

Do Kasy

Zestaw oświetleniowy LED do Lego Technic Ford Mustang Shelby GT500 42138, dekoracyjny zestaw oświetleniowy do Lego 42138 (nie zawiera modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: SWDZ
  • Model: B09Q5T7WJG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:43 CET - więcej
139,11zł
Zestaw oświetleniowy: Został zaprojektowany specjalnie do Lego Technic Ford Mustang Shelby GT500 42138. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz oświetlić swój model budynku i nadać mu piękny wygląd. Należy pamiętać, że tylko zestaw oświetlenia LED. Zestaw Lego nie wchodzi w zakres dostawy.
Efekt instalacji: efekt jasności światła jest miękki, a linia światła jest dobrze zainstalowana, bez niszczenia wyglądu modelu i ciesz się przyjemnym procesem montażu i efektem wyświetlania
Łatwa obsługa: Zasilanie przez USB i pudełko na baterie. W zestawie z papierowymi instrukcjami.
Wskazówki dotyczące instalacji: Należy starannie zainstalować światło LED, nie naciągać się, nie zginać ani nie potrząsać. Napięcie powinno wynosić mniej niż 1 A 5 V, aby uniknąć uszkodzeń.
Doskonały serwis: Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów i usług wysokiej jakości oraz zadowolenie z zakupów. W przypadku problemów z produktem, prosimy o kontakt w każdej chwili i zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..