0,00zł

Do Kasy

YEABRICKS Zestaw oświetlenia LED do lego - twórca eksperta drzewka bonsai (różowy) model klocków, zestaw świateł LED kompatybilny z 10281 (Lego zestaw nie jest dołączony)

Opinie:
(0)
  • Marka: YEABRICKS
  • Model: B09Q8CP3GW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:09 CET - więcej
224,00zł
Świetny dodatek do zestawu LEGO: Ten zestaw świateł LED został specjalnie zaprojektowany do modelu Lego 10281 Bonsai Tree (różowe) klocków konstrukcyjnych.
【TYLKO zestaw świateł LED】 Należy pamiętać, że w zestawie znajduje się tylko zestaw. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
【Świetny wybór na prezent】Ten lekki zestaw rozświetli Twój zestaw Lego, dzięki czemu będzie świetnym prezentem urodzinowym, prezentem świątecznym dla dzieci lub każdego miłośnika modelarstwa.
【Instrukcja krok po kroku】W zestawie znajduje się szczegółowa i prosta instrukcja, która pomoże Ci krok po kroku zamontować lampy.
【Obsługa posprzedażna】Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub problemy z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Zawsze będziemy przy pomocy pomocy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..