0,00zł

Do Kasy

YEABRICKS Zestaw oświetlenia LED do lego - twórca eksperta drzewka bonsai (różowy) model klocków, zestaw świateł LED kompatybilny z 10281 (Lego zestaw nie jest dołączony)

Opinie:
(0)
  • Marka: YEABRICKS
  • Model: B09Q8CP3GW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:09 CET - więcej
224,00zł
Świetny dodatek do zestawu LEGO: Ten zestaw świateł LED został specjalnie zaprojektowany do modelu Lego 10281 Bonsai Tree (różowe) klocków konstrukcyjnych.
【TYLKO zestaw świateł LED】 Należy pamiętać, że w zestawie znajduje się tylko zestaw. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
【Świetny wybór na prezent】Ten lekki zestaw rozświetli Twój zestaw Lego, dzięki czemu będzie świetnym prezentem urodzinowym, prezentem świątecznym dla dzieci lub każdego miłośnika modelarstwa.
【Instrukcja krok po kroku】W zestawie znajduje się szczegółowa i prosta instrukcja, która pomoże Ci krok po kroku zamontować lampy.
【Obsługa posprzedażna】Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub problemy z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Zawsze będziemy przy pomocy pomocy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..