0,00zł

Do Kasy

Nowy breloczek do kluczy samoobrony zestaw breloków dla kobiet i dzieci, bezpieczeństwa brelok akcesoria dekoracja, z mini torebką osobisty uchwyt do kart alarmowych bransoletka na rękę

Opinie:
(0)
  • Marka: gotosee
  • Model: B09Q8DCNMJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:22 CET - więcej
109,93zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Czarny
1. Dźwięk alarmu może osiągnąć 130 decybeli, które mogą być usłyszane przez innych osób w odległości 180 metrów, odstraszając złośliwe osoby i dając poczucie bezpieczeństwa. Diody LED pomagają w wyraźnym dostrzeganiu obiektów i ulicy w ciemności.
2. Materiał futrzanej piłki to sztuczne futro królika, które jest miękkie i wygodne, nie ma szczególnego zapachu. Gdy paznokcie są bardzo długie, wyciągacz kart pomoże ci płynnie chwycić kartę.
3. Wszystkie części są zapakowane w mini torbę i kurier dociera tak szybko, jak to możliwe
4. Damski brelok do kluczy samoobrony, do samoobrony, daje poczucie bezpieczeństwa, pomaga w napotkaniu niebezpieczeństwa, zmniejsza ryzyko kontuzji. Wygląd marmuru jest stylowy i prosty, a kolory są skoordynowane. Jest to idealny prezent dla ukochanej osoby.
5. 1 x alarm bezpieczeństwa z oświetleniem LED, 1 mini torebka, 1 x uchwyt na karty, 1 gwizdek, 1 otwieracz do butelek, 1 pusta butelka 30 ml, 3 torby do przechowywania, 1 pasek na nadgarstek, 1 miękki i uroczy pompon.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..