0,00zł

Do Kasy

WANGUI Hobbysta klasy 1/10 skala duży zdalnie sterowany samochód terenowy, szybki samochód wyścigowy RC o prędkości 45 km/h chłopięcy, prezenty dla dzieci i dorosłych 2.4GHz terenowy 4x4 wodoodporny

Opinie:
(0)
  • Marka: WANGUI
  • Model: B09Q8RR5TK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:09 CET - więcej
869,33zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Gold
????Łatwy do kontrolowania: Wyposażony w kontroler 2,4 GHz, ułatwia obsługę. Dwa lub więcej pojazdów RC może ścigać się razem bez odległego zamieszania.

????Powłoka o wysokiej wytrzymałości i wzmocniona rama nadwozia: Cała skorupa tej zdalnie sterowanej ciężarówki jest wykonana z materiału PVC o wysokiej wytrzymałości, co zapewnia ciężarówce lepszą odporność na kolizje, aby przedłużyć jej cykl życia. Zastosowanie wzmocnionej ramy nadwozia zapewnia samochodowi lepszą przyczepność podczas wyścigów.”

???? Opony gumowe: materiał gumowy do opon jest wykonany z wysokiej jakości materiału PVC, jest miękki i elastyczny, można go regulować w oparciu o drogę i jazdę, odporny na szybkie trzęsienia ziemi na nierównym terenie, bieżnik opony.

????100% obsługa posprzedażna: Drogi kliencie, możesz mieć pewność, że kupisz nasze produkty, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe.

????Amortyzatory 4WD: ten samochód z napędem na 4 koła wyposażony w niezależne zawieszenie i metalowy amortyzator olejowy, który może skutecznie chronić samochód przed awariami i upadkami, zwiększa trwałość, zapewnia dobrą wszechstronną jazdę, zapewniając swobodę jazdy tam, gdzie chcesz przejechać przez błoto, piasek, trawę i inne warunki, które wcześniej nie były możliwe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Gold
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..