0,00zł

Do Kasy

WANGUI Hobbysta klasy 1/10 skala duży zdalnie sterowany samochód terenowy, szybki samochód wyścigowy RC o prędkości 45 km/h chłopięcy, prezenty dla dzieci i dorosłych 2.4GHz terenowy 4x4 wodoodporny

Opinie:
(0)
  • Marka: WANGUI
  • Model: B09Q8RR5TK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:09 CET - więcej
869,33zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Gold
????Łatwy do kontrolowania: Wyposażony w kontroler 2,4 GHz, ułatwia obsługę. Dwa lub więcej pojazdów RC może ścigać się razem bez odległego zamieszania.

????Powłoka o wysokiej wytrzymałości i wzmocniona rama nadwozia: Cała skorupa tej zdalnie sterowanej ciężarówki jest wykonana z materiału PVC o wysokiej wytrzymałości, co zapewnia ciężarówce lepszą odporność na kolizje, aby przedłużyć jej cykl życia. Zastosowanie wzmocnionej ramy nadwozia zapewnia samochodowi lepszą przyczepność podczas wyścigów.”

???? Opony gumowe: materiał gumowy do opon jest wykonany z wysokiej jakości materiału PVC, jest miękki i elastyczny, można go regulować w oparciu o drogę i jazdę, odporny na szybkie trzęsienia ziemi na nierównym terenie, bieżnik opony.

????100% obsługa posprzedażna: Drogi kliencie, możesz mieć pewność, że kupisz nasze produkty, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe.

????Amortyzatory 4WD: ten samochód z napędem na 4 koła wyposażony w niezależne zawieszenie i metalowy amortyzator olejowy, który może skutecznie chronić samochód przed awariami i upadkami, zwiększa trwałość, zapewnia dobrą wszechstronną jazdę, zapewniając swobodę jazdy tam, gdzie chcesz przejechać przez błoto, piasek, trawę i inne warunki, które wcześniej nie były możliwe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Gold
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...