0,00zł

Do Kasy

Elektryczny tor samochodowy dla dzieci żuraw zabawkowy tor dziewczynka chłopiec 3 4 5 6+ lat zabawka elastyczna konstrukcja samochodu i gra torowa stworzyć genialną drogę zabawki imitacja gry pomysł na prezent

Opinie:
(0)
  • Marka: Doahurry
  • Model: B09QHVHF5F
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
117,28zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: S
Kolor: Żółty, szary
Świetny prezent na torze dla małych inżynierów - To jest ten! !! Bardzo łatwy w montażu, zajmuje Twoje dzieci przez kilka godzin. Wykonane z nietoksycznego i bezpiecznego dla skóry tworzywa ABS, w 100% bezpieczne i trwałe, wolne od BPA i ołowiu. Nadaje się do zabawek domowych i na świeżym powietrzu. Wyposażony w wykwintne pudełka prezentowe, najlepsze zabawki dla dzieci dla 34,5 6 lat i chłopcy i dziewczęta to uwielbiają!
Nimble Construction Race Track - Możesz wprowadzać innowacje w budownictwie. Nasz zestaw zabawek architektonicznych STEM, montaż i demontaż torów jest bardzo łatwy. 160 torów przyjmuje składaną konstrukcję, dzieci mogą elastycznie zdeformować, obracać, zginać, aby uporządkować nieskończenie możliwe kształty, zbudować własny świat toru. Można go również przenieść z jednego miejsca do drugiego, bez obawy, że pęknie lub będzie musiał go zdemontować.
Zestaw - zestaw na tory budowlanej wyposażony jest w elektryczny SUV-, który wymaga dwóch baterii 1,5V AA (nie dołączone), aby rozpocząć, umieść SUV na zbudowanej orbicie, najedź nad wiadukiem, pędzi z drzwi, przynosi inną grę przygodową. Stawy korpusu czterech pojazdów inżynierskich są mobilne, mali inżynierowie mogą bawić się swoją wyobraźnią i praktycznymi umiejętnościami. Przetłumaczone na www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
Zestaw zabawek budowlanych - Wyposażony w 1 x obwód samochodowysamochody elektryczne, 4 x ciężarówki budowlane, 160 x elementy toru, 1 szt. żurawia wieżowego, znaki drogowe, most. Zaleca się dla dzieci w wieku od 3 lat do tworzenia niekończących się szczęśliwych chwil!
Uwaga: nasz zestaw torów nie może być dostosowany do innych marek produktów, jeśli chcesz rozszerzyć swoje tory, zalecamy uzyskanie jeszcze jednej pary, aby rozwinąć tory. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, będziemy tutaj, aby pomóc Ci bez względu na wszystko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar S
Kolor Żółty, szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..