0,00zł

Do Kasy

Elektryczny tor samochodowy dla dzieci żuraw zabawkowy tor dziewczynka chłopiec 3 4 5 6+ lat zabawka elastyczna konstrukcja samochodu i gra torowa stworzyć genialną drogę zabawki imitacja gry pomysł na prezent

Opinie:
(0)
  • Marka: Doahurry
  • Model: B09QHVHF5F
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
117,28zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: S
Kolor: Żółty, szary
Świetny prezent na torze dla małych inżynierów - To jest ten! !! Bardzo łatwy w montażu, zajmuje Twoje dzieci przez kilka godzin. Wykonane z nietoksycznego i bezpiecznego dla skóry tworzywa ABS, w 100% bezpieczne i trwałe, wolne od BPA i ołowiu. Nadaje się do zabawek domowych i na świeżym powietrzu. Wyposażony w wykwintne pudełka prezentowe, najlepsze zabawki dla dzieci dla 34,5 6 lat i chłopcy i dziewczęta to uwielbiają!
Nimble Construction Race Track - Możesz wprowadzać innowacje w budownictwie. Nasz zestaw zabawek architektonicznych STEM, montaż i demontaż torów jest bardzo łatwy. 160 torów przyjmuje składaną konstrukcję, dzieci mogą elastycznie zdeformować, obracać, zginać, aby uporządkować nieskończenie możliwe kształty, zbudować własny świat toru. Można go również przenieść z jednego miejsca do drugiego, bez obawy, że pęknie lub będzie musiał go zdemontować.
Zestaw - zestaw na tory budowlanej wyposażony jest w elektryczny SUV-, który wymaga dwóch baterii 1,5V AA (nie dołączone), aby rozpocząć, umieść SUV na zbudowanej orbicie, najedź nad wiadukiem, pędzi z drzwi, przynosi inną grę przygodową. Stawy korpusu czterech pojazdów inżynierskich są mobilne, mali inżynierowie mogą bawić się swoją wyobraźnią i praktycznymi umiejętnościami. Przetłumaczone na www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
Zestaw zabawek budowlanych - Wyposażony w 1 x obwód samochodowysamochody elektryczne, 4 x ciężarówki budowlane, 160 x elementy toru, 1 szt. żurawia wieżowego, znaki drogowe, most. Zaleca się dla dzieci w wieku od 3 lat do tworzenia niekończących się szczęśliwych chwil!
Uwaga: nasz zestaw torów nie może być dostosowany do innych marek produktów, jeśli chcesz rozszerzyć swoje tory, zalecamy uzyskanie jeszcze jednej pary, aby rozwinąć tory. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, będziemy tutaj, aby pomóc Ci bez względu na wszystko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar S
Kolor Żółty, szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..