0,00zł

Do Kasy

Stacja ładująca do zegarka Apple Watch z kablem do ładowania, magnetyczna bezprzewodowa kompatybilna z Apple Watch SE Series 7/6/5/4/3/2/1 (czarna)

Opinie:
(0)
  • Marka: Anykon
  • Model: B09QKN1P3P
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
87,04zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny
Stacja ładująca One-Step do ładowania zegarka Apple Watch – pożegnaj się z uciążliwą instalacją. Stacja ładująca do zegarka Apple Watch jest wyposażona w wbudowaną magnetyczną ładowarkę, aby bezprzewodowo zasilić Twój smartwatch. Wystarczy podłączyć swój Apple Watch dzięki amortyzacji uderzeń i odporności na wysokie temperatury. Dzięki silnej adsorpcji magnetycznej można swobodnie ustawić kąt bez odchylenia od środka ładowarki.
Stacja ładująca do zegarka Apple Watch działa w trybie nocnym – do stacji ładowania Apple Watch. Stojak do ładowania obsługuje Apple Watch w trybie szafki nocnej, aby przekształcić Twój Apple Watch w wyświetlanie czasu na łóżku. Utrzymując swój zegarek Apple Watch pod optymalnym kątem widzenia, ta podstawka do zegarka Apple umożliwia korzystanie z funkcji budzika podczas ładowania.
Trwały materiał bez konieczności montażu – zaprojektowany z myślą o Apple Watch stojak do wszystkich serii. Smukła, kompaktowa konstrukcja zapewnia ochronę przed zadrapaniami i lepszą widoczność na powierzchni biurka. Antypoślizgowa podstawa pozostaje wyważona i stabilna, podczas gdy zapewnia bezpieczne ładowanie.
Kompatybilny ze wszystkimi modelami Apple Watch – stacja ładująca do Apple Watch Series 7/6/5/4/3/2/1 i Apple Watch SE (w tym wersja 38-mm-40-mm-42-mm-44 mm), Apple Watch Sport, Apple Watch Nike Plus, Apple Watch Oglądaj Hermes i edycję Apple Watch.
Pocket Portable Charging Dock do zegarka Apple Watch – lekki i kompaktowy dodatek do zegarka Apple Watch. Stacja dokująca iWatch będzie Ci towarzyszyć podczas podróży służbowych, wakacji i podczas wszystkich podróży. Wrzuć go do plecaka i zapewnij niezawodne ładowanie smartwatcha gdziekolwiek jesteś.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..