0,00zł

Do Kasy

Bulokeliner Zestaw świateł LED do Lego 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500, zestaw oświetleniowy LED z pilotem zdalnego sterowania, kompatybilny z Lego 42138 Technic (tylko zestaw światła, nie zawiera zestawu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: Bulokeliner
  • Model: B09QLSG86Y
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:43 CET - więcej
286,93zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: For Lego 42138
Kolor: Z pilotem zdalnego sterowania.
Zaprojektowany z myślą o Lego 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500, dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz zmienić swój LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500 z ciemnego na jasny, aby obudzić się do życia.
Należy pamiętać, że dostarczane są wyłącznie diody LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
Zawiera 1 zestaw lampek, komora baterii i instrukcję (może nie być dostępna w języku polskim). Dzięki instrukcji krok po kroku (może nie być dostępna w języku polskim) znajdziesz łatwiejszy sposób, aby zrealizować dużą aktualizację swojego ulubionego zestawu klocków.
Specjalizujemy się w zestawach oświetleniowych na miarę i chcemy zapewnić naszym klientom dobre produkty i usługi. Spraw, aby Twoje kreacje były wyjątkowe, wykorzystaj swoją wyobraźnię i kreatywność. Pozwól nam rozświetlić swoje klocki i i wrócić im nowe życie.
W przypadku problemów z produktem prosimy o informację, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar For Lego 42138
Kolor Z pilotem zdalnego sterowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..