0,00zł

Do Kasy

HYZH Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42137 Technic Formula E Porsche 99X Electric, zestaw świateł LED z pilotem zdalnego sterowania, kompatybilny z modelem klocków Lego 42137 – bez zestawu montażowego

Opinie:
(0)
  • Marka: HYZH
  • Model: B09QM382ZD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
368,06zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania.
Kompatybilny z Lego42138. Kamienie ozdobne są wykonane ze specjalnych komponentów oświetleniowych i harmonijnych kolorów oświetlenia, aby zapewnić przyciągający wzrok urok na wyświetlaczu, który może być zasilany za pomocą każdego niskiego napięcia 3-5 V.
Z niebieską karoserią przednią i czerwoną tylną karoserią dla coraz bardziej stabilnego uczucia na pojeździe statycznym, samochód wykorzystuje ciepłe białe światło, aby wzbogacić profil pojazdu dodatkowymi migającymi czerwonymi lampkami ostrzegawczymi na tylnej stronie. Te instalacje oświetleniowe nie mają wpływu na napęd pojazdu.
Posiada prosty i wygodny montaż w celu ochrony wyglądu dzięki idealnie ukrytej linii lampy. Dekoracyjne lampy z warstwowym układaniem można bez problemu położyć na nim i podziwiać.
Zbuduj krok po kroku zgodnie z instrukcją elektroniczną (zapytaj sprzedawcę po zakupie), aby cieszyć się zapierającą dech w piersiach podwójną zabawą montażową typu "zrób to sam". Różne gry i wolne okablowanie pobudzają wyobraźnię i tworzą fajne kamienie.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, światło o delikatnej jasności, przyjazne dla oczu i nieoślepiające. Kabel świetlny wykonany z wyjątkowej jakości wykonania jest bezpieczny i niezawodny pod względem odporności na korozję i przewodności elektrycznej. Model jest zasilany prądem zarówno przez USB, jak i przez komorę baterii. Nadaje atrakcyjnego uroku światła, który rozświetli ciemne noce, stanowi element dekoracyjny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..