0,00zł

Do Kasy

HYZH Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42137 Technic Formula E Porsche 99X Electric, zestaw świateł LED z pilotem zdalnego sterowania, kompatybilny z modelem klocków Lego 42137 – bez zestawu montażowego

Opinie:
(0)
  • Marka: HYZH
  • Model: B09QM382ZD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
368,06zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania.
Kompatybilny z Lego42138. Kamienie ozdobne są wykonane ze specjalnych komponentów oświetleniowych i harmonijnych kolorów oświetlenia, aby zapewnić przyciągający wzrok urok na wyświetlaczu, który może być zasilany za pomocą każdego niskiego napięcia 3-5 V.
Z niebieską karoserią przednią i czerwoną tylną karoserią dla coraz bardziej stabilnego uczucia na pojeździe statycznym, samochód wykorzystuje ciepłe białe światło, aby wzbogacić profil pojazdu dodatkowymi migającymi czerwonymi lampkami ostrzegawczymi na tylnej stronie. Te instalacje oświetleniowe nie mają wpływu na napęd pojazdu.
Posiada prosty i wygodny montaż w celu ochrony wyglądu dzięki idealnie ukrytej linii lampy. Dekoracyjne lampy z warstwowym układaniem można bez problemu położyć na nim i podziwiać.
Zbuduj krok po kroku zgodnie z instrukcją elektroniczną (zapytaj sprzedawcę po zakupie), aby cieszyć się zapierającą dech w piersiach podwójną zabawą montażową typu "zrób to sam". Różne gry i wolne okablowanie pobudzają wyobraźnię i tworzą fajne kamienie.
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, światło o delikatnej jasności, przyjazne dla oczu i nieoślepiające. Kabel świetlny wykonany z wyjątkowej jakości wykonania jest bezpieczny i niezawodny pod względem odporności na korozję i przewodności elektrycznej. Model jest zasilany prądem zarówno przez USB, jak i przez komorę baterii. Nadaje atrakcyjnego uroku światła, który rozświetli ciemne noce, stanowi element dekoracyjny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..