0,00zł

Do Kasy

Tewerfitisme Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42137 Technic Formula E Porsche 99X Electric, zestaw oświetleniowy do Lego 42137 (bez modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: Tewerfitisme
  • Model: B09QMD3WMJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
211,03zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Klassische Version
Kolor: Do Lego 42137
?? Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na zwrócenie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi lampkami, aby uczynić klocki bardziej atrakcyjnym.
?? Wstęp: Design do LEGO 42137 Technic Formula E Porsche 99X Electric (tylko LED, nie jest to zestaw LEGO). Dzięki zestawowi oświetleniowemu możesz puścić wodze fantazji i poprawić swój model.
?? Łatwa instalacja: po otrzymaniu produktu, skontaktuj się ze sprzedawcą, aby wysłać podręcznik elektroniczny. Jest to również wspaniały prezent dla fanów Lego. Zalecane 8+
?? Niezawodna jakość: z wysokiej jakości materiału ABS. Zasilanie przez USB (niskie napięcie 3-5 V). Światło jest miękkie i nie twarde. Używaj ulepszonych diod LED, super jasnego światła, aby Twój model oślepiał się w ciemności.
?? Serwis: Jeśli interesujesz się naszymi produktami, możesz w każdej chwili pytać nas o dalsze szczegóły dotyczące produktów. Jeśli istnieje problem po sprzedaży, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Klassische Version
Kolor Do Lego 42137
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..