0,00zł

Do Kasy

Tewerfitisme Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42137 Technic Formula E Porsche 99X Electric, zestaw oświetleniowy do Lego 42137 (bez modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: Tewerfitisme
  • Model: B09QMD3WMJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
211,03zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Klassische Version
Kolor: Do Lego 42137
?? Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na zwrócenie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi lampkami, aby uczynić klocki bardziej atrakcyjnym.
?? Wstęp: Design do LEGO 42137 Technic Formula E Porsche 99X Electric (tylko LED, nie jest to zestaw LEGO). Dzięki zestawowi oświetleniowemu możesz puścić wodze fantazji i poprawić swój model.
?? Łatwa instalacja: po otrzymaniu produktu, skontaktuj się ze sprzedawcą, aby wysłać podręcznik elektroniczny. Jest to również wspaniały prezent dla fanów Lego. Zalecane 8+
?? Niezawodna jakość: z wysokiej jakości materiału ABS. Zasilanie przez USB (niskie napięcie 3-5 V). Światło jest miękkie i nie twarde. Używaj ulepszonych diod LED, super jasnego światła, aby Twój model oślepiał się w ciemności.
?? Serwis: Jeśli interesujesz się naszymi produktami, możesz w każdej chwili pytać nas o dalsze szczegóły dotyczące produktów. Jeśli istnieje problem po sprzedaży, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Klassische Version
Kolor Do Lego 42137
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..