0,00zł

Do Kasy

Zestaw świateł LED do Lego 75257 Star Wars Millennium Falcon, zestaw oświetlenia łączącego USB kompatybilny z Lego 75257 (tylko światła, bez modeli Lego (klasyczny)

Opinie:
(0)
  • Marka: Welkin DC
  • Model: B09QMPJX6D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
165,60zł
Zaprojektowany dla Lego 75257: zestaw świetlny jest szczególnie używany do oświetlenia Lego 75257 Star Wars Millennium Falcon Kolekcjonerski zestaw budynków i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy. (Model Lego nie jest wliczony w cenę, zestaw Just Light)
Wysoka jakość i łatwe do ukrycia: Akcesoria używane do podłączenia zestawu oświetlenia LED są wykonane z oryginalnego LEgo, mały drut o grubości 2 mm można łatwo ukryć, co nie wpłynie na wygląd Twojego modelu budowlanego.
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: Wbudowany opór w zestawie oświetlenia może zapobiec przegrzaniu i paleniu światła. Możesz podłączyć kabel USB do skrzynki na baterie, power banku, laptopa, gniazda USB lub adaptera ściennego.
Doskonały prezent i świetny dla kreatywności: Zestaw oświetlenia to doskonały prezent dla dzieci, które mają klocki lego lub dla fanów Lego. Jest to świetny sposób na kreatywność, ponieważ jest to styl DIY, aby rozświetlić klocki.
Instrukcja instalacji (łatwa instalacja): Dostarczana jest z elektroniczną instrukcją (z wideo i zdjęciami), aby poprowadzić Cię krok po kroku. Należy ostrożnie zainstalować lampę LED, bez nadmiernego ciągnięcia, zginania lub nadmiernego potrząsania, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..