0,00zł

Do Kasy

Drewniana tor kulkowy, zabawka drewniana klasy premium, z 4 samochodami, tor wyścigowy, zabawka dla chłopców, prezent urodzinowy, tor wyścigowy, prezent dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy

Opinie:
(0)
  • Marka: NUKied
  • Model: B09QXN37RG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
87,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
✅ W pełni zachęcające efekty, pouczające i zabawne – hałas samochodu wyścigowego na torze lądowym może szybko przyciągnąć uwagę dziecka, gdy się krzyczy. Rampa wyścigowa jest dostarczana z 4 samochodami i 4 rampami i zapewnia możliwość jazdy z dziećmi. Ta zabawka outdoorowa dla małych dzieci jest idealna dla małych dzieci, aby połączyć się z innymi, ćwiczyć umiejętności komunikacji i koordynacji podczas zabawy.
Zabawka edukacyjna rozwój motoryki precyzyjnej – kolorowa i edukacyjna klasyczna drewniana zabawka, w której dzieci zwiększają ciekawość kolorów. Ponieważ samochody wyścigowe mają również jeden numer, wspierają rozpoznawanie kolorów i kształtów małych dzieci, wspierają zdolność koordynacji ręka-oko, umiejętności liczenia, zdolność do dzielenia się, kreatywność, podstawowe umiejętności fizyczne i rozwiązywania problemów
✅ Łatwe do przechowywania i najlepszy prezent – piękne wzornictwo można postawić nie tylko w jednym pomieszczeniu, ale wyróżnia się również bogactwem zabaw, które w naturalny sposób wspomaga rozwój dzieci. Idealny prezent dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy
✅ Zastosowanie wysokiej jakości drewna – drewniana lampa samochodowa i drewniany samochód wyścigowy są wykonane z naturalnego drewna, śruba jest mocno zamocowana, trwała i nie pęka, nawet gdy spadnie. Rampa jest łatwa do chwytania i nie ma ryzyka przypadkowego połknięcia. Nietoksyczne farby na bazie wody, nie zawierają bisfenolu i są gładkie, bez ostrych krawędzi i nie szkodzą dzieciom.
✅ Wysoka jakość: jeśli napotkasz problemy podczas korzystania z produktu, skontaktuj się z nami, a my na pewno zaproponujemy wysokiej jakości usługi i rozwiązania.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..