0,00zł

Do Kasy

Drewniana tor kulkowy, zabawka drewniana klasy premium, z 4 samochodami, tor wyścigowy, zabawka dla chłopców, prezent urodzinowy, tor wyścigowy, prezent dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy

Opinie:
(0)
  • Marka: NUKied
  • Model: B09QXN37RG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
87,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
✅ W pełni zachęcające efekty, pouczające i zabawne – hałas samochodu wyścigowego na torze lądowym może szybko przyciągnąć uwagę dziecka, gdy się krzyczy. Rampa wyścigowa jest dostarczana z 4 samochodami i 4 rampami i zapewnia możliwość jazdy z dziećmi. Ta zabawka outdoorowa dla małych dzieci jest idealna dla małych dzieci, aby połączyć się z innymi, ćwiczyć umiejętności komunikacji i koordynacji podczas zabawy.
Zabawka edukacyjna rozwój motoryki precyzyjnej – kolorowa i edukacyjna klasyczna drewniana zabawka, w której dzieci zwiększają ciekawość kolorów. Ponieważ samochody wyścigowe mają również jeden numer, wspierają rozpoznawanie kolorów i kształtów małych dzieci, wspierają zdolność koordynacji ręka-oko, umiejętności liczenia, zdolność do dzielenia się, kreatywność, podstawowe umiejętności fizyczne i rozwiązywania problemów
✅ Łatwe do przechowywania i najlepszy prezent – piękne wzornictwo można postawić nie tylko w jednym pomieszczeniu, ale wyróżnia się również bogactwem zabaw, które w naturalny sposób wspomaga rozwój dzieci. Idealny prezent dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy
✅ Zastosowanie wysokiej jakości drewna – drewniana lampa samochodowa i drewniany samochód wyścigowy są wykonane z naturalnego drewna, śruba jest mocno zamocowana, trwała i nie pęka, nawet gdy spadnie. Rampa jest łatwa do chwytania i nie ma ryzyka przypadkowego połknięcia. Nietoksyczne farby na bazie wody, nie zawierają bisfenolu i są gładkie, bez ostrych krawędzi i nie szkodzą dzieciom.
✅ Wysoka jakość: jeśli napotkasz problemy podczas korzystania z produktu, skontaktuj się z nami, a my na pewno zaproponujemy wysokiej jakości usługi i rozwiązania.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..