0,00zł

Do Kasy

Collectix Lego Set: Creator 3 w 1 transporter samochodowy 31113 + Monster-Truck 30594 Polybag

Opinie:
(0)
  • Marka: Collectix
  • Model: B09RB6XCHF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:51 CET - więcej
195,89zł
Fantastyczny zestaw do zabawy LEGO Creator 3 w 1 "Transporter" (3113) zawiera trzy modele – transporter samochodowy, dźwig pojazdu i ciągnik z żurawinem. Niezliczone kreatywne możliwości zabawy są gwarantowane.
Do transportera samochodowego należą również niebieski i czerwony samochód wyścigowy, dzięki czemu dzieci mogą ekscytujące wyścigi na torze wyścigowym. Transporter samochodowy to ciągnik siodłowy ze zdejmowaną nakładką, na który można ładować 2 samochody za pomocą dwóch ramp. Dzięki składanemu stojakowi wisiorek może stać samodzielnie.
Transporter samochodowy to ciągnik siodłowy ze zdejmowaną nakładką, na który można ładować 2 samochody za pomocą dwóch ramp. Dzięki składanemu stojakowi wisiorek może stać samodzielnie.
Żuraw samochodowy jest wyposażony w dźwig obracany o 360 stopni, który może podnosić i opuszczać obciążenia. Na pokładzie mini ciągnika znajduje się działający żuraw.
30594 | Zabawkowy nadruk potworny jest wyposażony w 4 megaduże opony i wiele realistycznych detali. Fani fajnych samochodów chętnie będą wysłać spektakularny model w ekscytujących wyścigach i pozwolić im zaprezentować zapierające dech w piersiach wyniki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..