0,00zł

Do Kasy

cooldac Zestaw świateł do Lego Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500, zestaw oświetleniowy kompatybilny z Lego 42138 (nie zawiera modelu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: cooldac
  • Model: B09SB9F4YZ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:51 CET - więcej
162,45zł
Zaprojektowany dla modelu Lego 42138 - zestaw oświetlenia służy przede wszystkim do oświetlenia samochodu Lego Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500 i sprawia, że jest on bardziej realistyczny i wyjątkowy. (Model Lego nie jest wliczony w cenę, zestaw Just Light)
Łatwe do ukrycia: mały drut o grubości 2 mm można łatwo ukryć, co nie wpływa na wygląd Twojego modelu budowlanego. Przypomnienie - zestaw oświetlenia LED do Lego 42138 zawiera tylko zestawy oświetleniowe, model cegły LEGO NIE jest dołączony do zestawu.
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: Wbudowany opór w zestawie oświetlenia może zapobiec przegrzaniu i paleniu się światła. Można podłączyć kabel USB do pudełka na baterie, power banku, laptopa, gniazda USB lub adaptera ściennego.
Doskonały prezent i świetny dla kreatywności: Zestaw oświetleniowy to doskonały prezent dla dzieci, które mają klocki lego lub dla fanów Lego. Jest to świetny sposób na kreatywność, ponieważ jest to styl DIY, aby rozświetlić klocki.
Instrukcja instalacji (łatwa instalacja): dostarczana jest z elektroniczną instrukcją obsługi (z wideo i zdjęciami), aby poprowadzić krok po kroku. Należy ostrożnie zainstalować lampę LED, bez nadmiernego ciągnięcia, zginania lub nadmiernego potrząsania, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..