0,00zł

Do Kasy

cooldac Zestaw świateł do Lego Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500, zestaw oświetleniowy kompatybilny z Lego 42138 (nie zawiera modelu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: cooldac
  • Model: B09SB9F4YZ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:51 CET - więcej
162,45zł
Zaprojektowany dla modelu Lego 42138 - zestaw oświetlenia służy przede wszystkim do oświetlenia samochodu Lego Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500 i sprawia, że jest on bardziej realistyczny i wyjątkowy. (Model Lego nie jest wliczony w cenę, zestaw Just Light)
Łatwe do ukrycia: mały drut o grubości 2 mm można łatwo ukryć, co nie wpływa na wygląd Twojego modelu budowlanego. Przypomnienie - zestaw oświetlenia LED do Lego 42138 zawiera tylko zestawy oświetleniowe, model cegły LEGO NIE jest dołączony do zestawu.
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: Wbudowany opór w zestawie oświetlenia może zapobiec przegrzaniu i paleniu się światła. Można podłączyć kabel USB do pudełka na baterie, power banku, laptopa, gniazda USB lub adaptera ściennego.
Doskonały prezent i świetny dla kreatywności: Zestaw oświetleniowy to doskonały prezent dla dzieci, które mają klocki lego lub dla fanów Lego. Jest to świetny sposób na kreatywność, ponieważ jest to styl DIY, aby rozświetlić klocki.
Instrukcja instalacji (łatwa instalacja): dostarczana jest z elektroniczną instrukcją obsługi (z wideo i zdjęciami), aby poprowadzić krok po kroku. Należy ostrożnie zainstalować lampę LED, bez nadmiernego ciągnięcia, zginania lub nadmiernego potrząsania, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..