0,00zł

Do Kasy

SURD Zestaw oświetleniowy LED do Lego 21034 Architecture London Skyline, zestaw świateł LED kompatybilny z Lego 21034 (bez modelu Lego Architecture)

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09SCXK57V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
175,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Lego 21034 London Skyline
Zaprojektowany specjalnie do zestawu oświetlenia LEGO21034 London Skyline. Kolorowe światła na ogromnym kole zmieniają się, a zimne białe światło i ciepłe białe światło wykorzystują naprzemiennie ustawienia oświetlenia, aby model wyglądał czarująco, w nocy błyszczący i dekoracyjny.
Jednostka oświetleniowa sterowana jest przez dowolny tryb niskiego napięcia 3-5 V. Zestaw oświetleniowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS i jest zasilany przez USB i komorę na baterie. Delikatna jasność, bez oślepiania, bez rozproszenia światła, filament odporny na korozję, ekskluzywne wykonanie, doskonała przewodność elektryczna, bezpieczna i niezawodna.
Montaż jest prosty i wygodny, nie wpływa negatywnie na wygląd modelu, a drut świetlny jest idealnie ukryty w modelu. Lampy są montowane w warstwach i po złożeniu można je ponownie zdemontować bez wpływu na widoczność.
Dzięki montażowi krok po kroku w podręczniku elektronicznym doświadczysz wtórnych modyfikacji modelu DIY (zapytanie po zakupie). Korpus oświetlenia umożliwia swobodne okablowanie i budzenie niewiarygodnej zabawy.
Dostarczany w delikatnym papierowym pudełku, nadaje się jako prezent dla fanów Lego, odpowiedni dla dzieci od 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Lego 21034 London Skyline
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..