0,00zł

Do Kasy

SURD Zestaw oświetleniowy LED do Lego 21034 Architecture London Skyline, zestaw świateł LED kompatybilny z Lego 21034 (bez modelu Lego Architecture)

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09SCXK57V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
175,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Lego 21034 London Skyline
Zaprojektowany specjalnie do zestawu oświetlenia LEGO21034 London Skyline. Kolorowe światła na ogromnym kole zmieniają się, a zimne białe światło i ciepłe białe światło wykorzystują naprzemiennie ustawienia oświetlenia, aby model wyglądał czarująco, w nocy błyszczący i dekoracyjny.
Jednostka oświetleniowa sterowana jest przez dowolny tryb niskiego napięcia 3-5 V. Zestaw oświetleniowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS i jest zasilany przez USB i komorę na baterie. Delikatna jasność, bez oślepiania, bez rozproszenia światła, filament odporny na korozję, ekskluzywne wykonanie, doskonała przewodność elektryczna, bezpieczna i niezawodna.
Montaż jest prosty i wygodny, nie wpływa negatywnie na wygląd modelu, a drut świetlny jest idealnie ukryty w modelu. Lampy są montowane w warstwach i po złożeniu można je ponownie zdemontować bez wpływu na widoczność.
Dzięki montażowi krok po kroku w podręczniku elektronicznym doświadczysz wtórnych modyfikacji modelu DIY (zapytanie po zakupie). Korpus oświetlenia umożliwia swobodne okablowanie i budzenie niewiarygodnej zabawy.
Dostarczany w delikatnym papierowym pudełku, nadaje się jako prezent dla fanów Lego, odpowiedni dla dzieci od 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Lego 21034 London Skyline
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..