0,00zł

Do Kasy

SURD Zestaw oświetleniowy LED do Lego 21034 Architecture London Skyline, zestaw świateł LED kompatybilny z Lego 21034 (bez modelu Lego Architecture)

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09SCXK57V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
175,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Lego 21034 London Skyline
Zaprojektowany specjalnie do zestawu oświetlenia LEGO21034 London Skyline. Kolorowe światła na ogromnym kole zmieniają się, a zimne białe światło i ciepłe białe światło wykorzystują naprzemiennie ustawienia oświetlenia, aby model wyglądał czarująco, w nocy błyszczący i dekoracyjny.
Jednostka oświetleniowa sterowana jest przez dowolny tryb niskiego napięcia 3-5 V. Zestaw oświetleniowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS i jest zasilany przez USB i komorę na baterie. Delikatna jasność, bez oślepiania, bez rozproszenia światła, filament odporny na korozję, ekskluzywne wykonanie, doskonała przewodność elektryczna, bezpieczna i niezawodna.
Montaż jest prosty i wygodny, nie wpływa negatywnie na wygląd modelu, a drut świetlny jest idealnie ukryty w modelu. Lampy są montowane w warstwach i po złożeniu można je ponownie zdemontować bez wpływu na widoczność.
Dzięki montażowi krok po kroku w podręczniku elektronicznym doświadczysz wtórnych modyfikacji modelu DIY (zapytanie po zakupie). Korpus oświetlenia umożliwia swobodne okablowanie i budzenie niewiarygodnej zabawy.
Dostarczany w delikatnym papierowym pudełku, nadaje się jako prezent dla fanów Lego, odpowiedni dla dzieci od 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Lego 21034 London Skyline
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..