0,00zł

Do Kasy

Mini Drukarka Fotograficzna, Bezprzewodowa Drukarka Fotograficzna Cute Bear Shape, Przenośna Drukarka do Smartfonów, Kompatybilna z Urządzeniami OX S, Android i Bluetooth, Kieszonkowy, Papier do Druko

Opinie:
(0)
  • Marka: Cuifati
  • Model: B09V7DZ86S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
112,07zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: default
[Kształt słodkiego misia] Drukarka fotograficzna ma kształt uroczego misia, który wygląda atrakcyjnie, bardzo spodoba się uczniom.
[Mini Portable] Niewielki rozmiar i lekka waga, drukarkę można umieścić w torbie, jest bardzo wygodna i łatwa do przenoszenia.
[Doskonała wydajność] Dzięki doskonałej wydajności i dużej szybkości drukowania drukarka może pracować z prędkością 10 mm/s.
[Oszczędność czasu] Oszczędzaj czas na robieniu notatek, popraw efektywność uczenia się, możesz używać go jako prezentów dla swoich dzieci, aby pomóc im w nauce.
[Szeroko używane] Drukarka może być używana do drukowania materiałów edukacyjnych w przypadku niewłaściwych pytań i rejestrowania wzrostu dzieci, codziennego odczucia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor default
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..