0,00zł

Do Kasy

Oops TopBau The White House Architecture, 3796 elementów, słynna na całym świecie kolekcja klocków, mikrocząsteczki, niekompatybilne z Lego Architecture 21054, 7T25C10E143, 44 x 20 18,4 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: Oops
  • Model: B09V7JHRCH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:42 CET - więcej
413,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 44 x 20 x 18,4cm
Kolor: The White House
Wzornictwo: wzornictwo produktu inspirowane jest The White House, unikalny budynek znany na całym świecie. Wymiary: 44 x 20 x 18,4 cm.
Właściwości: Biały dom to oficjalna rezydencja i biuro prezydenta Stanów Zjednoczonych. Biały dom to biały neoklasycystyczny budynek z piaskowca, który składa się z głównego budynku oraz skrzydeł wschodnich i zachodnich. Drzewka przed budynkiem są zacienione i pełne życia.
Jakość: wszystkie części 3796+ są wykonane z przyjaznego dla środowiska materiału ABS, są gładkie i nie zadziorowe. Ten produkt to mikrocząsteczki, a mini cząsteczki mogą lepiej pokazywać szczegóły budynku, co nie jest kompatybilne z klockami Lego i innymi klockami.
Instrukcja obsługi: wyposażony w szczegółowe instrukcje papierowe, łatwy montaż. Klocki to dobre modele wystawowe i dekoracje tła, gdy są zmontowane, edukacyjne.
Opakowanie: kolorowe pudełko. Zazwyczaj wszystkie części znajdują się w zestawie. W przypadku braku części, prosimy o przesłanie zdjęć brakujących części w podręczniku z niezbędnymi opisami (numer serii + ilość + zdjęcia). brakujące części wyślemy Ci bezpłatnie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 44 x 20 x 18,4cm
Kolor The White House
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...