0,00zł

Do Kasy

Oops TopBau The White House Architecture, 3796 elementów, słynna na całym świecie kolekcja klocków, mikrocząsteczki, niekompatybilne z Lego Architecture 21054, 7T25C10E143, 44 x 20 18,4 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: Oops
  • Model: B09V7JHRCH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:42 CET - więcej
413,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 44 x 20 x 18,4cm
Kolor: The White House
Wzornictwo: wzornictwo produktu inspirowane jest The White House, unikalny budynek znany na całym świecie. Wymiary: 44 x 20 x 18,4 cm.
Właściwości: Biały dom to oficjalna rezydencja i biuro prezydenta Stanów Zjednoczonych. Biały dom to biały neoklasycystyczny budynek z piaskowca, który składa się z głównego budynku oraz skrzydeł wschodnich i zachodnich. Drzewka przed budynkiem są zacienione i pełne życia.
Jakość: wszystkie części 3796+ są wykonane z przyjaznego dla środowiska materiału ABS, są gładkie i nie zadziorowe. Ten produkt to mikrocząsteczki, a mini cząsteczki mogą lepiej pokazywać szczegóły budynku, co nie jest kompatybilne z klockami Lego i innymi klockami.
Instrukcja obsługi: wyposażony w szczegółowe instrukcje papierowe, łatwy montaż. Klocki to dobre modele wystawowe i dekoracje tła, gdy są zmontowane, edukacyjne.
Opakowanie: kolorowe pudełko. Zazwyczaj wszystkie części znajdują się w zestawie. W przypadku braku części, prosimy o przesłanie zdjęć brakujących części w podręczniku z niezbędnymi opisami (numer serii + ilość + zdjęcia). brakujące części wyślemy Ci bezpłatnie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 44 x 20 x 18,4cm
Kolor The White House
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..