0,00zł

Do Kasy

QLJBFU Akrylowa witryna do Lego 42111Technic Dodge Fast and Furious pyłoszczelna przezroczysta witryna do witryny akrylowej (Technic Dom's Dodge Charger) (model nie jest dołączony)

Opinie:
(0)
  • Marka: QLJBFU
  • Model: B09VRXXQ3C
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:47 CET - więcej
290,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 3mm
Obudowa ekspozycyjna: Jest to specjalnie zaprojektowana do ładowarki Legos Technic Dodge Fast and Furious 42111. (Uwaga: Tylko etui wystawowe, model legos nie jest dołączony!)
Rozmiar: Rozmiar gabloty to 45 x 21 x 17 cm.
Pyłoszczelne i ochronne: wykonane z akrylu, o wysokiej przejrzystości, może wyraźnie prezentować Twój model. Dzięki tej gablocie może chronić Twój model przed uszkodzeniem.
Łatwa instalacja: Nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia ani klej. Łatwy w instalacji, może być również zdemontowany. Należy unikać upadku w wyższych miejscach i gorących miejscach.
Gwarancja: Staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi dobrej jakości oraz zapewnić Państwu przyjemne wrażenia z zakupów. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, daj nam znać, odpowiemy na twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 3mm
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..