0,00zł

Do Kasy

Automatyczna indukcja dzieci ucieka od krabów indukcyjnych, aktywowane głosowo, które nie mogą być złapane, są odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 lat i starszych (pomarańczowy)

Opinie:
(0)
  • Marka: BestYiJo
  • Model: B09WJ2C8VK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
156,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kolor: pomarańczowy
Wysokiej jakości zabawka muzyczna: wielofunkcyjna muzyczna zabawka do pełzania kraba może wytrzymać wstrząsy i jest wykonana z nietoksycznego tworzywa sztucznego. Dobre krawędzie i odpowiedni rozmiar dla niemowląt i małych dziewczynek chłopców.
Ładowanie przez USB: zasilany baterią litową 3,7 V, 2 godziny czasu ładowania do 20-30 minut nieprzerwanej pracy. Wyposażony w kabel USB do ładowania umożliwia ładowanie za pomocą ładowarki USB, komputera, banku sieciowego. Upewnij się, że zabawka jest wyłączona
Z muzyką i światłem: dzieci uwielbiają współdziałać z krabem podczas ruchu ze światłami i muzyką. Muzyczna zabawka krabowa pomaga rozwojowi małych dzieci, stymulując ruch fizyczny i koordynację.
Automatycznie unikaj przeszkód: gdy zabawka dla niemowląt pełzające kraby napotkała przeszkodę podczas podróży, z czasem przemieszcza się w przeciwnym kierunku.
Idealny prezent dla dzieci: ta muzyczna zabawka krabowa dla dzieci będzie idealnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, Święto Dziękczynienia dla Twoich dzieci. Jest to świetny prezent dla wszystkich grup wiekowych powyżej 3 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kolor: pomarańczowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...