0,00zł

Do Kasy

Automatyczna indukcja dzieci ucieka od krabów indukcyjnych, aktywowane głosowo, które nie mogą być złapane, są odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 lat i starszych (pomarańczowy)

Opinie:
(0)
  • Marka: BestYiJo
  • Model: B09WJ2C8VK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
156,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kolor: pomarańczowy
Wysokiej jakości zabawka muzyczna: wielofunkcyjna muzyczna zabawka do pełzania kraba może wytrzymać wstrząsy i jest wykonana z nietoksycznego tworzywa sztucznego. Dobre krawędzie i odpowiedni rozmiar dla niemowląt i małych dziewczynek chłopców.
Ładowanie przez USB: zasilany baterią litową 3,7 V, 2 godziny czasu ładowania do 20-30 minut nieprzerwanej pracy. Wyposażony w kabel USB do ładowania umożliwia ładowanie za pomocą ładowarki USB, komputera, banku sieciowego. Upewnij się, że zabawka jest wyłączona
Z muzyką i światłem: dzieci uwielbiają współdziałać z krabem podczas ruchu ze światłami i muzyką. Muzyczna zabawka krabowa pomaga rozwojowi małych dzieci, stymulując ruch fizyczny i koordynację.
Automatycznie unikaj przeszkód: gdy zabawka dla niemowląt pełzające kraby napotkała przeszkodę podczas podróży, z czasem przemieszcza się w przeciwnym kierunku.
Idealny prezent dla dzieci: ta muzyczna zabawka krabowa dla dzieci będzie idealnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, Święto Dziękczynienia dla Twoich dzieci. Jest to świetny prezent dla wszystkich grup wiekowych powyżej 3 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kolor: pomarańczowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..