0,00zł

Do Kasy

TonStyle Drewniana zabawka wędkarska, 3 w 1, gra wędkarska z drewna, marchewka, pasująca zabawka edukacyjna, wędkowanie, zabawka drewniana, prezent dla dzieci od 2 do 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: TonStyle
  • Model: B09WMXNX8K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
70,99zł
④ Magnetyczna gra wędkarska 3 w 1: Ta drewniana zabawka wędkarska składa się z zbiorów marchewek, sortowania kształtów, łapania robaków i magnetycznych gier wędkarskich. Każda aktywność jest pełna wyzwań i zabawy dla dzieci.
④Wysokiej jakości drewniana zabawka wędkarska: ta magnetyczna zabawka wędkarska z drewna jest wykonana z wytrzymałego, wysokiej jakości drewna i nietoksycznego lakieru. Gładkie krawędzie i drewniana powierzchnia skrzyni, która pielęgnuje małe dziecięce dłonie. Kolorowe i piękne nadruki oraz wysokiej jakości wysięgnik magnetyczny. Dzieci i niemowlęta mogą bezpiecznie bawić.
Zabawka pedagogiczna: ta zabawka Montessory pomaga poprawić zdolność dziecka do rozróżniania różnych przedmiotów. Słodkie marchewki, uśmiechnięte ryby i kolorowe robaki zaskoczą Twojego małego chłopca / małej dziewczynki. Pomóż dzieciom poznać naturę, doskonała interaktywna gra rodziców i dzieci dla dzieci od 3 lat. Wszystkie są kolorowe, co może poprawić rozpoznawanie kolorów dzieci.
Kultywuj komunikację rodziców i dzieci: drewniana gra wędkarska może stworzyć ścisłą interakcję i komunikację, to dobry most komunikacyjny między rodzicami i dziećmi. Dzięki interakcji z drewnianą zabawą wędkarską rodzice nie przegapią żadnego etapu wzrostu dzieci.
Cudowny prezent dla dzieci: Nasze drewniane zabawki Montessory są pięknie zapakowane i są idealnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, imprezy i inne okazje. Cała zabawka jest wystarczająco kompaktowa, aby zabrać ją ze sobą i bawić się dzieckiem w podróży. Naprawdę świetna, kreatywna zabawka Montessori.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..