0,00zł

Do Kasy

TonStyle Drewniana zabawka wędkarska, 3 w 1, gra wędkarska z drewna, marchewka, pasująca zabawka edukacyjna, wędkowanie, zabawka drewniana, prezent dla dzieci od 2 do 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: TonStyle
  • Model: B09WMXNX8K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
70,99zł
④ Magnetyczna gra wędkarska 3 w 1: Ta drewniana zabawka wędkarska składa się z zbiorów marchewek, sortowania kształtów, łapania robaków i magnetycznych gier wędkarskich. Każda aktywność jest pełna wyzwań i zabawy dla dzieci.
④Wysokiej jakości drewniana zabawka wędkarska: ta magnetyczna zabawka wędkarska z drewna jest wykonana z wytrzymałego, wysokiej jakości drewna i nietoksycznego lakieru. Gładkie krawędzie i drewniana powierzchnia skrzyni, która pielęgnuje małe dziecięce dłonie. Kolorowe i piękne nadruki oraz wysokiej jakości wysięgnik magnetyczny. Dzieci i niemowlęta mogą bezpiecznie bawić.
Zabawka pedagogiczna: ta zabawka Montessory pomaga poprawić zdolność dziecka do rozróżniania różnych przedmiotów. Słodkie marchewki, uśmiechnięte ryby i kolorowe robaki zaskoczą Twojego małego chłopca / małej dziewczynki. Pomóż dzieciom poznać naturę, doskonała interaktywna gra rodziców i dzieci dla dzieci od 3 lat. Wszystkie są kolorowe, co może poprawić rozpoznawanie kolorów dzieci.
Kultywuj komunikację rodziców i dzieci: drewniana gra wędkarska może stworzyć ścisłą interakcję i komunikację, to dobry most komunikacyjny między rodzicami i dziećmi. Dzięki interakcji z drewnianą zabawą wędkarską rodzice nie przegapią żadnego etapu wzrostu dzieci.
Cudowny prezent dla dzieci: Nasze drewniane zabawki Montessory są pięknie zapakowane i są idealnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, imprezy i inne okazje. Cała zabawka jest wystarczająco kompaktowa, aby zabrać ją ze sobą i bawić się dzieckiem w podróży. Naprawdę świetna, kreatywna zabawka Montessori.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..