0,00zł

Do Kasy

Lighfd Pluszowy koń na biegunach Koń na biegunach poszerzenie i pogrubienie podstawa Drewniany koń, muzyczny pluszowy fotel bujany dla dzieci, prezenty dla malucha/dzieci w wieku 2 lat i więcej

Opinie:
(0)
  • Marka: Lighfd
  • Model: B09X1T1QZP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
1 466,02zł
Materiał: Wykonany z drewna, materiału pluszowego, mocny i odporny na uderzenia, bez BPA, bezpieczny i bezwonny, może wytrzymać 55 funtów, certyfikowany przez ASTM. Nie zabraknie dźwięków i muzyki, które zapewnią dzieciom rozrywkę przez cały czas.

Zdrowy ruch: Aby poprawić równowagę Twojego dziecka, kołysanie pomaga stymulować układ przedsionkowy dziecka, który jest kluczową częścią zdolności naszego organizmu do utrzymania równowagi. Naucz swoje dziecko, jak używać konia na biegunach poprzez wymagane ruchy. Po treningu mogą sobie przypomnieć, w jaki sposób ich ciała są zrównoważone.

Solidna konstrukcja: ergonomiczna konstrukcja, most łukowy został zaprojektowany z pewną huśtawką. Korpus konia na biegunach jest zaprojektowany zgodnie z zasadą mostu łukowego, a siła konia na biegunach rozkłada się na całą płytę dolną. Powierzchnia jest gładka i nie porysuje ubrania ani skóry dziecka. Wszystko to sprawia, że ​​jest to konik na biegunach lub fotel bujany dla dzieci.

Najlepszy prezent: ekscytujące zabawki do jazdy konnej, które dzieci pokochają, prezenty świąteczne lub urodzinowe dla dzieci.

Usługa: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, odpowiemy na Twoje wątpliwości tak szybko, jak to możliwe i prawidłowo je rozpatrzymy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..