0,00zł

Do Kasy

Lighfd Pluszowy koń na biegunach Koń na biegunach poszerzenie i pogrubienie podstawa Drewniany koń, muzyczny pluszowy fotel bujany dla dzieci, prezenty dla malucha/dzieci w wieku 2 lat i więcej

Opinie:
(0)
  • Marka: Lighfd
  • Model: B09X1T1QZP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
1 466,02zł
Materiał: Wykonany z drewna, materiału pluszowego, mocny i odporny na uderzenia, bez BPA, bezpieczny i bezwonny, może wytrzymać 55 funtów, certyfikowany przez ASTM. Nie zabraknie dźwięków i muzyki, które zapewnią dzieciom rozrywkę przez cały czas.

Zdrowy ruch: Aby poprawić równowagę Twojego dziecka, kołysanie pomaga stymulować układ przedsionkowy dziecka, który jest kluczową częścią zdolności naszego organizmu do utrzymania równowagi. Naucz swoje dziecko, jak używać konia na biegunach poprzez wymagane ruchy. Po treningu mogą sobie przypomnieć, w jaki sposób ich ciała są zrównoważone.

Solidna konstrukcja: ergonomiczna konstrukcja, most łukowy został zaprojektowany z pewną huśtawką. Korpus konia na biegunach jest zaprojektowany zgodnie z zasadą mostu łukowego, a siła konia na biegunach rozkłada się na całą płytę dolną. Powierzchnia jest gładka i nie porysuje ubrania ani skóry dziecka. Wszystko to sprawia, że ​​jest to konik na biegunach lub fotel bujany dla dzieci.

Najlepszy prezent: ekscytujące zabawki do jazdy konnej, które dzieci pokochają, prezenty świąteczne lub urodzinowe dla dzieci.

Usługa: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, odpowiemy na Twoje wątpliwości tak szybko, jak to możliwe i prawidłowo je rozpatrzymy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..