0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Hjkj

Opinie:
(0)
  • Marka: HJKJ
  • Model: B09XQ53713
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
106,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Żyrafa
✄Zabawna zabawka z projektorem: przyjdź z wysokiej ści projektorem, po prostu przygaś światła, włącz projektor, włóż wstępnie wydrukowany slajd i odrysuj. Następnie pokoloruj lub pomaluj obraz. Możesz wyświetlić obraz, który Twoje dziecko może narysować na obrazku.
✄Zabawne obrazy: Przygodę Twojego dziecka zaczynamy od ponad 30 jasnych i zabawnych wzorów. Będą się świetnie bawić rysując swoje ulubione zwierzę lub samochód. Projektor do rysowania jest wyposażony w 12 kolorowych kredek, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek pozwoli Twoim dzieciom pokazać własny styl artystyczny.
✄Atrakcyjny i innowacyjny: użyj tego uroczego projektora do rysowania, aby urozmaicić czas gry, co może pomóc i zachęcić dzieci do nauki rysowania podczas zabawy. Piękne i trwałe inteligentne zabawki, nowoczesna i elegancka, innowacyjna technologia naświetlaczy.
✄Smooth Edges: Trace and Draw Projector Toy ma gładkie krawędzie, co jest przyjazne dla dzieci. Ta urocza zabawka uatrakcyjnia czas gry, co pomoże i zachęci dzieci do nauki rysowania, malowania i rysowania podczas zabawy.
✄Pomysł na prezent: Malowanie stołu do rysowania jest łącznikiem komunikacyjnym między tobą a twoim dzieckiem. Nadaje się prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny. Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, a nawet 3-latki mogą z łatwością tworzyć piękne zdjęcia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Żyrafa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..