0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Hudhowks

Opinie:
(0)
  • Marka: Hudhowks
  • Model: B09XQCPTKD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
139,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Hulajnoga B
∸Łatwo naucz się rysować: obserwuj, jak Twoje dziecko nabiera pewności siebie, gdy z łatwością zaczyna rysować zabawne projekty. Wystarczy włączyć projektor i włożyć wcześniej wydrukowane slajdy. A ty wyświetlasz obraz, a twoje dziecko może pokolorować i rysować wzdłuż obrazu.
∸Zabawne obrazy: Przygodę Twojego dziecka zaczynamy od ponad 30 jasnych i zabawnych wzorów. Będą się świetnie bawić rysując swoje ulubione zwierzę lub samochód. Projektor do rysowania jest wyposażony w 12 kolorowych kredek, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek pozwoli Twoim dzieciom pokazać własny styl artystyczny.
∸Atrakcyjny i innowacyjny: użyj tego uroczego projektora do rysowania, aby urozmaicić czas gry, co może pomóc i zachęcić dzieci do nauki rysowania podczas zabawy. Piękne i trwałe inteligentne zabawki, nowoczesna i elegancka, innowacyjna technologia naświetlaczy.
∸Zabawa i relaks: dzięki jasnym kolorom przyciągają uwagę dzieci, aby zostały dłużej, aby pisać i rysować, co zwiększa zainteresowanie maluszkami. Wykonany jest z materiałów przyjaznych dla dzieci z gładkimi krawędziami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci będą się bawić!
∸Prezenty-niespodzianki: Projektor do rysowania dla dzieci to zabawny i relaksujący sposób malowania! To idealny prezent świąteczny, prezent urodzinowy, prezent świąteczny dla chłopców, dziewczynek, małych dzieci. Zrób niespodziankę swoim dzieciom!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Hulajnoga B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..