0,00zł

Do Kasy

GEAMENT Zestaw oświetlenia LED (pilot zdalnego sterowania), kompatybilny z międzynarodową stacją kosmiczną Lego – zestaw oświetleniowy do Ideas 21321 (zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: GEAMENT
  • Model: B09XSGVJXF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:41 CET - więcej
184,25zł
Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy
Ważna wskazówka: Ten artykuł to tylko oświetlenie LED dla Twojej lego. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach filmowych nie wchodzą w zakres dostawy.
???? Łatwy montaż. Każdy zestaw oświetleniowy jest dostarczany z instrukcją montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim).
???? Profesjonalne rozwiązanie oświetleniowe dla Twojego LEGO. Rolą tego produktu jest oświetlenie LEGO, co będzie bardzo fajne i sprawia, że Twój LEGO jest wyjątkowy. Jesteśmy zobowiązani do oferowania profesjonalnego oświetlenia dla Lego. Naszym celem jest zarówno zadowolenie klientów, jak i łączenie klientów dzięki dostarczaniu wysokiej jakości zestawów oświetleniowych i doskonałej obsługi klienta.
Większość obrazów, które widzisz, to oryginalne zdjęcia, które nie zostały upiększone. Możemy całkowicie upiększyć te zdjęcia, ale mamy nadzieję, że zobaczysz rzeczywisty efekt.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...