0,00zł

Do Kasy

GEAMENT Zestaw oświetlenia LED (pilot zdalnego sterowania), kompatybilny z międzynarodową stacją kosmiczną Lego – zestaw oświetleniowy do Ideas 21321 (zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: GEAMENT
  • Model: B09XSGVJXF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:41 CET - więcej
184,25zł
Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy
Ważna wskazówka: Ten artykuł to tylko oświetlenie LED dla Twojej lego. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach filmowych nie wchodzą w zakres dostawy.
???? Łatwy montaż. Każdy zestaw oświetleniowy jest dostarczany z instrukcją montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim).
???? Profesjonalne rozwiązanie oświetleniowe dla Twojego LEGO. Rolą tego produktu jest oświetlenie LEGO, co będzie bardzo fajne i sprawia, że Twój LEGO jest wyjątkowy. Jesteśmy zobowiązani do oferowania profesjonalnego oświetlenia dla Lego. Naszym celem jest zarówno zadowolenie klientów, jak i łączenie klientów dzięki dostarczaniu wysokiej jakości zestawów oświetleniowych i doskonałej obsługi klienta.
Większość obrazów, które widzisz, to oryginalne zdjęcia, które nie zostały upiększone. Możemy całkowicie upiększyć te zdjęcia, ale mamy nadzieję, że zobaczysz rzeczywisty efekt.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..