0,00zł

Do Kasy

Samochód transportowy dinozaurów, pojazd dinozaurów z zabawkami bezwładnościowymi z tworzywa sztucznego ruchomymi drzwiami

Opinie:
(0)
  • Marka: Entatial
  • Model: B09Y547XJV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:42 CET - więcej
51,39zł
Doskonały plastik: zabawkowy samochód dinozaura wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, solidny i trwały, z wygładzonymi i zaokrąglonymi krawędziami, który jest bezpieczny dla dzieci.
Łatwy w obsłudze: samochód do transportu dinozaurów bezwładnościowych nie potrzebuje baterii, wystarczy popchnąć go do przodu, aby przejść na dużą odległość, co jest łatwe do zabawy.
Edukacyjny: Samochodzik do transportu dinozaurów pomaga dzieciom uczyć się wiedzy o zwierzętach z jurajskiego świata, w którą można bawić się z przyjaciółmi, aby wzmocnić relacje.
Idealny prezent: Samochód transportowy Dinozaur przyjął modny i niepowtarzalny design, dzięki czemu jest wyjątkowym prezentem dla dzieci na urodziny lub inne święta.
Ruchome drzwi: Pojazd do transportu dinozaurów z drzwiami można otworzyć, aby umieścić w nim dinozaura, co jest fajne i może zapewnić niekończącą się zabawę dla twoich dzieci.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..