0,00zł

Do Kasy

Samochód transportowy dinozaurów, pojazd dinozaurów z zabawkami bezwładnościowymi z tworzywa sztucznego ruchomymi drzwiami

Opinie:
(0)
  • Marka: Entatial
  • Model: B09Y547XJV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:42 CET - więcej
51,39zł
Doskonały plastik: zabawkowy samochód dinozaura wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, solidny i trwały, z wygładzonymi i zaokrąglonymi krawędziami, który jest bezpieczny dla dzieci.
Łatwy w obsłudze: samochód do transportu dinozaurów bezwładnościowych nie potrzebuje baterii, wystarczy popchnąć go do przodu, aby przejść na dużą odległość, co jest łatwe do zabawy.
Edukacyjny: Samochodzik do transportu dinozaurów pomaga dzieciom uczyć się wiedzy o zwierzętach z jurajskiego świata, w którą można bawić się z przyjaciółmi, aby wzmocnić relacje.
Idealny prezent: Samochód transportowy Dinozaur przyjął modny i niepowtarzalny design, dzięki czemu jest wyjątkowym prezentem dla dzieci na urodziny lub inne święta.
Ruchome drzwi: Pojazd do transportu dinozaurów z drzwiami można otworzyć, aby umieścić w nim dinozaura, co jest fajne i może zapewnić niekończącą się zabawę dla twoich dzieci.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..