0,00zł

Do Kasy

Elektroniczna Kręgielnia Dla Dzieci, Gra Rodzinna Gra W Kręgle Sporty Halowe Interaktywna Piłka Do Zabawy Dla Rodziców I Dzieci Strzelec Do Tablic Elektronicznych Efekty Dźwiękowe Oświetlenie LED

Opinie:
(0)
  • Marka: GuanLaoGe
  • Model: B09Z6PXF4L
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:44 CET - więcej
1 647,99zł
Multiplayer: To gra dla całej rodziny. Możesz kliknąć ten przycisk, aby wybrać liczbę graczy dla jednego lub dwóch graczy, a liczba ta zostanie wyświetlona na ekranie LED.
Idealny projekt: konstrukcja kuli do kręgli ma otwór na palec dla łatwego chwytu. Nie ma potrzeby ręcznego umieszczania butelki, butelka zostanie automatycznie zresetowana.
Nadaje się do: Ta zabawka do gry w kręgle jest odpowiednia dla dzieci, aby dowiedzieć się więcej na temat gry w kręgle, rozwijać swoje zainteresowania sportem, poprawiać zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, obserwację i logiczne myślenie.
Cechy: Piłka jest lekka i łatwa w obsłudze małymi rączkami. Łatwiej go wyczyścić. Ścieg jest płynny, gdy rzucisz piłkę, maszyna automatycznie zarejestruje wynik i wyświetli go na ekranie LED.
Łatwa instalacja: szybka i łatwa gra instalacyjna dla rodzin. Powierzchnia jest bardzo śliska, można ją złożyć, można ją złożyć, gdy nie jest używana, nie ma miejsca w rogu
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...