0,00zł

Do Kasy

Elektroniczna Kręgielnia Dla Dzieci, Gra Rodzinna Gra W Kręgle Sporty Halowe Interaktywna Piłka Do Zabawy Dla Rodziców I Dzieci Strzelec Do Tablic Elektronicznych Efekty Dźwiękowe Oświetlenie LED

Opinie:
(0)
  • Marka: GuanLaoGe
  • Model: B09Z6PXF4L
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:44 CET - więcej
1 647,99zł
Multiplayer: To gra dla całej rodziny. Możesz kliknąć ten przycisk, aby wybrać liczbę graczy dla jednego lub dwóch graczy, a liczba ta zostanie wyświetlona na ekranie LED.
Idealny projekt: konstrukcja kuli do kręgli ma otwór na palec dla łatwego chwytu. Nie ma potrzeby ręcznego umieszczania butelki, butelka zostanie automatycznie zresetowana.
Nadaje się do: Ta zabawka do gry w kręgle jest odpowiednia dla dzieci, aby dowiedzieć się więcej na temat gry w kręgle, rozwijać swoje zainteresowania sportem, poprawiać zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, obserwację i logiczne myślenie.
Cechy: Piłka jest lekka i łatwa w obsłudze małymi rączkami. Łatwiej go wyczyścić. Ścieg jest płynny, gdy rzucisz piłkę, maszyna automatycznie zarejestruje wynik i wyświetli go na ekranie LED.
Łatwa instalacja: szybka i łatwa gra instalacyjna dla rodzin. Powierzchnia jest bardzo śliska, można ją złożyć, można ją złożyć, gdy nie jest używana, nie ma miejsca w rogu
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..