0,00zł

Do Kasy

Żaba Nocnik Toaleta Treningowa,Pisuar dla dzieci | Toddler Boy Toaletowy trener siusiania, pisuar na nocnik dla chłopców Toaleta z zabawnym celem celowania

Opinie:
(0)
  • Marka: Richolyn
  • Model: B09ZTVTMLN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:45 CET - więcej
60,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Zielona trawa
☉Materiał: nasz Frog Pee Training przyjmuje przyjazne dla środowiska surowce PP, bezpieczne, lekkie i zdrowe, nietoksyczne i nieszkodliwe oraz niełatwe do starości.
☉Dobry projekt: kształt kreskówek żaby, kolorowy i przyjazny design przyciąga dzieci. Dzieci to pokochają! Rozmiar: 7,8 * 5,9 * 11,8 cala, idealny rozmiar pewnia potrzebną przestrzeń, odpowiedni dla dzieci w wieku 8 miesięcy-6 lat
☉Praktyczny trening nocnika: ten pisuar z żabą jest idealnym dodatkiem dla Twojego malucha. Możesz pokać swojemu synowi, jak radzić sobie ze swoimi problemami, a potem sam może z tego skorzystać.
☉Efektywny trening: Frog Pee Training jest wyposażony w obracające się koło wodne, które pozwala maluchowi skupić się na strumieniu moczu podcs treningu nocnikowego.
☉Łatwa instalacja: ten nocnik można łatwo montować na gładkich powierzchniach płytek pomocą dołączonych przyssawek. Forma żabki wiera miejsce na górze do montażu pomocą haka-haka, który nie jest dołączony, jeśli jest to preferowane dla dodatkowej stabilności.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Zielona trawa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..