0,00zł

Do Kasy

Żaba Nocnik Toaleta Treningowa - Pisuar dla małych dzieci,Nocnik pisuary dla chłopców, śliczny małpa nocnik z zabawnym celownikiem wiatrak dla dzieci małe dzieci dzieci chłopcy Yuxinkang

Opinie:
(0)
  • Marka: Yuxinkang
  • Model: B09ZTVY4JM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:45 CET - więcej
60,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Zielona trawa
┱Zdrowie i bezpieczeństwo: pisuar do korzystania z nocnika jest wykonany z wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska materiału PP, mocnego i niezawodnego, nietoksycznego i bezwonnego, bezpiecznego dla Ciebie i Twojego maleństwa. Wyjmowana wkładka w kształcie miski ułatwia czyszczenie i utrzymanie higieny.
┱Regulowana wysokość: Dolna część korpusu pisuaru żaby może być regulowana na wysokość, Twoje dziecko może dostosować pisuar dziecięcy zgodnie z jego prawdziwym zapotrzebowaniem.
┱Skuteczny trening: pisuar z żabką do nocnika zawiera spinner w stylu wiatraka na dnie miski, który pomaga uczyć dzieci celowania, idealny dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat, aby zachować koncentrację podczas nauki korzystania z pisuaru. Zabawny cel do angażowania aby Twoje dziecko było skupione i bawiło się podczas treningu toaletowego
┱Efektywny trening: Frog Pee Training jest wyposażony w obracające się koło wodne, które pozwala maluchowi skupić się na strumieniu moczu podczas treningu nocnikowego.
┱Montaż: Z tyłu zawieszonego worka na mocz znajdują się przyssawki, które łatwo adsorbują się na gładkich ścianach, są lekkie i niełatwo spaść.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Zielona trawa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..