0,00zł

Do Kasy

Trening nocnikowy | Pisuar dla dzieci,Cartoon Design Chłopiec Toaleta Śliczna żaba Stojąca nocnik Pisuar treningowy dla trenera siusiu z zabawnym celem celowania

Opinie:
(0)
  • Marka: Honeyb
  • Model: B09ZV6CG6B
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:45 CET - więcej
81,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Zielony
⋨Bezpieczny materiał: Nasz trening pisuarowy dla chłopca przyjmuje materiał PP, który jest bezpieczny, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska oraz łatwy i wygodny w użyciu. Możesz uwierzyć w nasz produkt.
⋨Dobry projekt: kształt kreskówek żaby, kolorowy i przyjazny design przyciąga dzieci. Dzieci to pokochają! Rozmiar: 7,8 * 5,9 * 11,8 cala, idealny rozmiar pewnia potrzebną przestrzeń, odpowiedni dla dzieci w wieku 8 miesięcy-6 lat
⋨Praktyczny trening nocnika: ten pisuar z żabą jest idealnym dodatkiem dla Twojego malucha. Możesz pokać swojemu synowi, jak radzić sobie ze swoimi problemami, a potem sam może z tego skorzystać.
⋨Efektywny trening: Frog Pee Training jest wyposażony w obracające się koło wodne, które pozwala maluchowi skupić się na strumieniu moczu podcs treningu nocnikowego.
⋨Łatwy w instalacji: ten nocnik można łatwo montować na gładkich powierzchniach płytek pomocą dołączonych przyssawek. Forma żabki wiera miejsce na górze do montażu pomocą haka - hak nie jest dołączony, jeśli jest to preferowane dodatkowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..