0,00zł

Do Kasy

TIWI Oświetlenie LED do Lego 10311 Orchid, zestaw oświetleniowy DIY kompatybilny z Lego 10311 Creator Expert Collectible Building Kit – tylko zestaw świateł, nie model Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B1B4PR81
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:46 CET - więcej
299,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Infrarotsensor-Version
Kolor: Lego 10311
Zaprojektowany z myślą o Lego 10311: zestaw oświetleniowy jest specjalnie używany do oświetlenia LEGO 10311 Creator Expert zestaw storczyków i sprawia, że jest on bardziej realistyczny i wyjątkowy (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy, Just Light Kit)
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: zestaw oświetleniowy wykonany z tworzywa ABS o niezawodnej jakości jest przyjazny dla oczu i nie oślepia z delikatną jasnością, znakomitym wykonaniem i odpornym na korozję drutem świetlnym. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zestaw jest zasilany prądem przez komorę baterii.
W zestawie z czujnikiem podczerwieni do sterowania oświetleniem poprzez proste przesunięcie ręki, 3 do 5 cm przed czujnikiem dla łatwiejszej obsługi niż w wersji ogólnej. Zestaw oświetleniowy zapewnia łatwy i wygodny montaż w celu ochrony wyglądu dzięki idealnie ukrytemu przewodowi świetlnemu.
Łatwa instalacja: ciesz się zabawą z drugiego modelowania "zrób to sam" dzięki stopniowemu montażowi w elektronicznej instrukcji (może nie być dostępna w języku polskim).
Doskonały prezent: zestaw świateł to doskonały prezent dla dzieci, które mają bloki Lego lub dla fanów Lego. Jest to wspaniała możliwość kreatywności, ponieważ jest to styl "zrób to sam", aby oświetlić Twoje klocki.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Infrarotsensor-Version
Kolor Lego 10311
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..