0,00zł

Do Kasy

Myse Zestaw oświetleniowy LED do Lego 75329 Death Star Trench Run Diorama, zestaw oświetlenia LED, kompatybilny z Lego 75329 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Myse
  • Model: B0B1TTRQH1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:47 CET - więcej
338,47zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja Rc
Lampy LED: zestaw oświetlenia LED do LEGO 75329. Ten produkt ma tylko zestaw oświetleniowy LED, nie zawiera przedstawionego na zdjęciu modelu, który przedstawiono na zdjęciu zestaw Lego. Można go sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania.
Efekt: prezentuje niebieskie światło i czerwone światło itd. z pełnym poczuciem szczegółów. Latarze X-Wing i TIE tego modelu mają własne światło. Dobra widoczność, zwiększa poczucie hierarchii.
Materiał: Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału ABS. filament odporny na korozję, miękka jasność, precyzyjne wykonanie. Pokaż najbardziej realistyczne działanie modelu!
Instalacja: Do zestawu oświetlenia dołączona jest instrukcja elektroniczna, która po zakupie jest dostępna u sprzedawcy. Jest on zmontowany w pozycji leżącej i można go zdemontować.
Funkcja: 3-5 V dowolny napęd niskiego napięcia, zasilanie przez komorę baterii, dobra przewodność, bezpieczny i wygodny. Zapewnij bezpieczne standardy zasilania, nie musisz się martwić porażeniem prądem.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja Rc
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...