0,00zł

Do Kasy

Myse Zestaw oświetleniowy LED do Lego 75329 Death Star Trench Run Diorama, zestaw oświetlenia LED, kompatybilny z Lego 75329 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Myse
  • Model: B0B1TTRQH1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:47 CET - więcej
338,47zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja Rc
Lampy LED: zestaw oświetlenia LED do LEGO 75329. Ten produkt ma tylko zestaw oświetleniowy LED, nie zawiera przedstawionego na zdjęciu modelu, który przedstawiono na zdjęciu zestaw Lego. Można go sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania.
Efekt: prezentuje niebieskie światło i czerwone światło itd. z pełnym poczuciem szczegółów. Latarze X-Wing i TIE tego modelu mają własne światło. Dobra widoczność, zwiększa poczucie hierarchii.
Materiał: Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału ABS. filament odporny na korozję, miękka jasność, precyzyjne wykonanie. Pokaż najbardziej realistyczne działanie modelu!
Instalacja: Do zestawu oświetlenia dołączona jest instrukcja elektroniczna, która po zakupie jest dostępna u sprzedawcy. Jest on zmontowany w pozycji leżącej i można go zdemontować.
Funkcja: 3-5 V dowolny napęd niskiego napięcia, zasilanie przez komorę baterii, dobra przewodność, bezpieczny i wygodny. Zapewnij bezpieczne standardy zasilania, nie musisz się martwić porażeniem prądem.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja Rc
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..