0,00zł

Do Kasy

Myse Zestaw oświetleniowy LED do Lego 75329 Death Star Trench Run Diorama, zestaw oświetlenia LED, kompatybilny z Lego 75329 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Myse
  • Model: B0B1TTRQH1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:47 CET - więcej
338,47zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja Rc
Lampy LED: zestaw oświetlenia LED do LEGO 75329. Ten produkt ma tylko zestaw oświetleniowy LED, nie zawiera przedstawionego na zdjęciu modelu, który przedstawiono na zdjęciu zestaw Lego. Można go sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania.
Efekt: prezentuje niebieskie światło i czerwone światło itd. z pełnym poczuciem szczegółów. Latarze X-Wing i TIE tego modelu mają własne światło. Dobra widoczność, zwiększa poczucie hierarchii.
Materiał: Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału ABS. filament odporny na korozję, miękka jasność, precyzyjne wykonanie. Pokaż najbardziej realistyczne działanie modelu!
Instalacja: Do zestawu oświetlenia dołączona jest instrukcja elektroniczna, która po zakupie jest dostępna u sprzedawcy. Jest on zmontowany w pozycji leżącej i można go zdemontować.
Funkcja: 3-5 V dowolny napęd niskiego napięcia, zasilanie przez komorę baterii, dobra przewodność, bezpieczny i wygodny. Zapewnij bezpieczne standardy zasilania, nie musisz się martwić porażeniem prądem.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja Rc
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..