0,00zł

Do Kasy

TopBau Apollo rampa startowa, model 3216+ elementów, Saturn V Start, wieża sznurkowa do kabli łańcuchowych, rakieta, wyrzutnia, element kolekcjonerski kompatybilny z Lego Creator 21309

Opinie:
(0)
  • Marka: M.O.C
  • Model: B0B2WFGV48
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
996,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45 x 125cm
Kolor: Apollo rampa startowa
Design: Inspiracja dla wzornictwa produktu pochodzi z realistycznego kształtu rampy startowej Apollo i symulacji. Wysoki stopień symulacji sprawia, że kształt jest niezwykle szokujący.
Cechy: Unikalny kształt, bogate kolory, realistyczne detale. Rakieta stoi na czerwonym stojaku startowym (bez rakiety) i symuluje prawdziwą scenę startową. Wierzch szczegółowo można ręcznie otworzyć górną część wrzutu i otworzyć zamknięcie. Gra i oglądanie są bardzo wysokie.
Jakość: Wszystkie części 3216+ są wykonane z wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego ABS. Części nie mają zadziorów i uzębienia, a całość jest gładka i gładka, a masz dobre doświadczenie w procesie montażu.
Montaż: Produkt jest wyposażony w piękny podręcznik papierowy, który można szybko zmontować zgodnie z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Części produktu są kompatybilne z częściami innych marek klocków mainstream dostępnych na rynku. Elementy konstrukcyjne są dobrymi modelami wystawowymi i dekoracjami tła, gdy są zmontowane, są nauczające.
Opakowanie: kolorowe pudełko. Z reguły wszystkie części są zawarte w opakowaniu. W przypadku braku części prosimy o przesłanie do nas opisu brakujących części (numer seryjny + ilość + zdjęcia), a my bezpłatnie prześlemy brakujące części.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45 x 125cm
Kolor Apollo rampa startowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...