0,00zł

Do Kasy

TopBau Apollo rampa startowa, model 3216+ elementów, Saturn V Start, wieża sznurkowa do kabli łańcuchowych, rakieta, wyrzutnia, element kolekcjonerski kompatybilny z Lego Creator 21309

Opinie:
(0)
  • Marka: M.O.C
  • Model: B0B2WFGV48
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
996,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45 x 125cm
Kolor: Apollo rampa startowa
Design: Inspiracja dla wzornictwa produktu pochodzi z realistycznego kształtu rampy startowej Apollo i symulacji. Wysoki stopień symulacji sprawia, że kształt jest niezwykle szokujący.
Cechy: Unikalny kształt, bogate kolory, realistyczne detale. Rakieta stoi na czerwonym stojaku startowym (bez rakiety) i symuluje prawdziwą scenę startową. Wierzch szczegółowo można ręcznie otworzyć górną część wrzutu i otworzyć zamknięcie. Gra i oglądanie są bardzo wysokie.
Jakość: Wszystkie części 3216+ są wykonane z wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego ABS. Części nie mają zadziorów i uzębienia, a całość jest gładka i gładka, a masz dobre doświadczenie w procesie montażu.
Montaż: Produkt jest wyposażony w piękny podręcznik papierowy, który można szybko zmontować zgodnie z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Części produktu są kompatybilne z częściami innych marek klocków mainstream dostępnych na rynku. Elementy konstrukcyjne są dobrymi modelami wystawowymi i dekoracjami tła, gdy są zmontowane, są nauczające.
Opakowanie: kolorowe pudełko. Z reguły wszystkie części są zawarte w opakowaniu. W przypadku braku części prosimy o przesłanie do nas opisu brakujących części (numer seryjny + ilość + zdjęcia), a my bezpłatnie prześlemy brakujące części.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45 x 125cm
Kolor Apollo rampa startowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..