0,00zł

Do Kasy

TopBau Apollo rampa startowa, model 3216+ elementów, Saturn V Start, wieża sznurkowa do kabli łańcuchowych, rakieta, wyrzutnia, element kolekcjonerski kompatybilny z Lego Creator 21309

Opinie:
(0)
  • Marka: M.O.C
  • Model: B0B2WFGV48
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
996,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45 x 125cm
Kolor: Apollo rampa startowa
Design: Inspiracja dla wzornictwa produktu pochodzi z realistycznego kształtu rampy startowej Apollo i symulacji. Wysoki stopień symulacji sprawia, że kształt jest niezwykle szokujący.
Cechy: Unikalny kształt, bogate kolory, realistyczne detale. Rakieta stoi na czerwonym stojaku startowym (bez rakiety) i symuluje prawdziwą scenę startową. Wierzch szczegółowo można ręcznie otworzyć górną część wrzutu i otworzyć zamknięcie. Gra i oglądanie są bardzo wysokie.
Jakość: Wszystkie części 3216+ są wykonane z wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego ABS. Części nie mają zadziorów i uzębienia, a całość jest gładka i gładka, a masz dobre doświadczenie w procesie montażu.
Montaż: Produkt jest wyposażony w piękny podręcznik papierowy, który można szybko zmontować zgodnie z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Części produktu są kompatybilne z częściami innych marek klocków mainstream dostępnych na rynku. Elementy konstrukcyjne są dobrymi modelami wystawowymi i dekoracjami tła, gdy są zmontowane, są nauczające.
Opakowanie: kolorowe pudełko. Z reguły wszystkie części są zawarte w opakowaniu. W przypadku braku części prosimy o przesłanie do nas opisu brakujących części (numer seryjny + ilość + zdjęcia), a my bezpłatnie prześlemy brakujące części.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45 x 125cm
Kolor Apollo rampa startowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..