0,00zł

Do Kasy

Deleeya Technik RC Kombajn zbożowy z 10 silnikami MOC-105824, technologia naukowa, traktor, pojazdy rolnicze, model z klocków, kompatybilny z LEGO Technik (3494 części)

Opinie:
(0)
  • Marka: Deleeya
  • Model: B0B38BZLP5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 18:15 CET - więcej
2 214,72zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 47 x 21 x 24 cm
Kolor: czerwony
. Jakość premium: 3494-częściowy model jest wykonany z wysokiej jakości, bezzapachowych i przyjaznych dla środowiska materiałów ABS dla gładkości w dotyku i bezpiecznego montażu oraz jest wyposażony w komponenty, które są wyjątkowo kompatybilne z innymi markami klocków, ani zbyt mocne, ani zbyt luźne. Wskazówka szczególna: Nadrukowane komponenty nie wchodzą w zakres dostawy.
Nadaje się dla osób powyżej 14 lat. Produkt to idealny prezent dla przyjaciół, dzieci i siebie na urodziny, Boże Narodzenie, uroczystości rodzinne, Walentynki, Halloween, dożynki i inne wspaniałe chwile.
Zestaw modelarski o bogatych umiejętnościach to dekoracyjna kolekcja dla kolekcjonerów. Nie martw się, jeśli brakuje części, ponieważ produkty są sortowane ręcznie. Prosimy o kontakt z nami, a my oferujemy bezpłatną wymianę. Model MOC-106787 został zaprojektowany i zatwierdzony przez Mani91.
Właściwości: otwieranie ścian bocznych, jazda i kierowanie, system poziomowania z osiami portalowymi z przodu i schematem osi z tyłu, rozsuwanie rozładowywania, obrotowy silnik V8, przesuwany trzasek słomy, obrotowy filtr wstępny, podnoszenie i opuszczanie mechanizm tnący, obrotowy lasek obrotowy, hak obrotowy i trzpień
Zestaw klocków z instrukcją USB to wyzwanie w zakresie montażu 10-20 godzin, wymagające cierpliwości i doświadczenia budowlanego, co rozwija kreatywność i umiejętności praktyczne.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 47 x 21 x 24 cm
Kolor czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..