0,00zł

Do Kasy

Shanrya Finger Deskorolka, Klonowa Drewniana Podstrunnica ze Stopu, Profesjonalny Mini Palec Deskorolki z Pudełkiem Zmniejsz Ciśnienie, dla Chłopców Kids Party Bag Fillers(Jasny niebieski)

Opinie:
(0)
  • Marka: Shanrya
  • Model: B0B3CM519C
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:49 CET - więcej
41,12zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Jasny niebieski
【TRWAŁY MATERIAŁ】 Deskorolka na palec wykonana z 5-warstwowego wysokiej jakości materiału klonowego, solidna i trwała, o dobrej fakturze i ma długi czas użytkowania. Pokrowiec na deskę z grubą nakładką PU, miękki i wygodny w dotyku, antypoślizgowy i nie boli palców.
【DOBRE DOŚWIADCZENIE】 Wyposażony w koła z całkowicie zamkniętym łożyskiem, zapewnia płynniejsze wrażenia, skutecznie zmniejsza tarcie, a tym samym zwiększa żywotność deskorolki. Elastyczna guma w mocnej konstrukcji ze stopu niklu, ma dobrą amortyzację, łatwo kołysze się na boki jak prawdziwa deskorolka.
【POPRAWA ZDOLNOŚCI DZIECI】 Mini podstrunnica może rozwijać inteligencję dzieci i umiejętności praktyczne. Podczas zabawy dzieci rozwijają koordynację palców.
【Zawsze noś】Pełny zestaw z pudełkiem, łatwy do zainstalowania i możesz go nosić i bawić się w dowolnym momencie ze względu na jego mały rozmiar i niewielką wagę. Możesz ćwiczyć palce swojego dziecka w dowolnym miejscu, niezależnie od miejsca i pogody.
【ZŁAGODZENIE STRESU DZIECI】Idealne dla niespokojnych rąk, dobry wybór na relaks mózgu, pomaga również złagodzić stres, ujawnienie emocji. Mini deskorolki to najlepszy prezent dla dzieci lub nagroda za wiele projektów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Jasny niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...