0,00zł

Do Kasy

Shanrya Finger Deskorolka, Klonowa Drewniana Podstrunnica ze Stopu, Profesjonalny Mini Palec Deskorolki z Pudełkiem Zmniejsz Ciśnienie, dla Chłopców Kids Party Bag Fillers(Jasny niebieski)

Opinie:
(0)
  • Marka: Shanrya
  • Model: B0B3CM519C
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:49 CET - więcej
41,12zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Jasny niebieski
【TRWAŁY MATERIAŁ】 Deskorolka na palec wykonana z 5-warstwowego wysokiej jakości materiału klonowego, solidna i trwała, o dobrej fakturze i ma długi czas użytkowania. Pokrowiec na deskę z grubą nakładką PU, miękki i wygodny w dotyku, antypoślizgowy i nie boli palców.
【DOBRE DOŚWIADCZENIE】 Wyposażony w koła z całkowicie zamkniętym łożyskiem, zapewnia płynniejsze wrażenia, skutecznie zmniejsza tarcie, a tym samym zwiększa żywotność deskorolki. Elastyczna guma w mocnej konstrukcji ze stopu niklu, ma dobrą amortyzację, łatwo kołysze się na boki jak prawdziwa deskorolka.
【POPRAWA ZDOLNOŚCI DZIECI】 Mini podstrunnica może rozwijać inteligencję dzieci i umiejętności praktyczne. Podczas zabawy dzieci rozwijają koordynację palców.
【Zawsze noś】Pełny zestaw z pudełkiem, łatwy do zainstalowania i możesz go nosić i bawić się w dowolnym momencie ze względu na jego mały rozmiar i niewielką wagę. Możesz ćwiczyć palce swojego dziecka w dowolnym miejscu, niezależnie od miejsca i pogody.
【ZŁAGODZENIE STRESU DZIECI】Idealne dla niespokojnych rąk, dobry wybór na relaks mózgu, pomaga również złagodzić stres, ujawnienie emocji. Mini deskorolki to najlepszy prezent dla dzieci lub nagroda za wiele projektów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Jasny niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..