0,00zł

Do Kasy

TIWI Zestaw świateł do modelu Lego Technic Monster Jam Grave Digger, zestaw oświetleniowy LED, kompatybilny z Lego 42118 Technic - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B3RDNWQF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:49 CET - więcej
150,56zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Do Lego 42118
Zaprojektowany z myślą o Lego 42118: Zestaw oświetleniowy jest przeznaczony specjalnie do oświetlenia LEGO 42118 Technic Monster Jam Grave Digger Truck Set i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)
Bezpieczeństwo i obsługa USB: Zestaw oświetleniowy wykonany z tworzywa ABS jest przyjazny dla oczu i nie oślepia o delikatnej jasności, ekskluzywnym wykonaniu i odpornym na korozję przewodem świetlnym. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zestaw jest zasilany prądem przez komorę baterii.
Znaczenie: Istnieje rodzaj zdobienia, który może poglądowo zaprojektować zimne klocki. Dzięki specjalnym elementom dekoracyjnym i pasującej barwie światła można osiągnąć trwałość klocków.
Łatwy montaż: Gameplay jest prosty i sprawia przyjemność, prosta dekoracja, proste komponenty, załączone instrukcje papierowe, które szybko wchodzą w proces składania akcesoriów i dodają aktywność klocków
Doskonały prezent: Zestaw oświetleniowy to doskonały prezent dla dzieci, które mają bloki Lego lub dla fanów Lego. Jest to wspaniała możliwość kreatywności, ponieważ jest to styl "zrób to sam", aby oświetlić Twoje klocki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Do Lego 42118
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..