0,00zł

Do Kasy

TIWI Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42143 Daytona SP3, pilot zdalnego sterowania, światło LED, kompatybilne z modelem Lego 42143 Technic Ferrari Daytona SP3 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B49J4KHS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:50 CET - więcej
353,08zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: RC-Version
Kolor: Do Lego 42143
>> Zaprojektowany z myślą o modelach Lego. Zestaw oświetleniowy jest specjalnie stosowany do oświetlenia LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3 i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)
>> Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na przyciąganie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi światełkami, aby klocki były bardziej atrakcyjne.
>> Bezpieczeństwo i obsługa przez USB: Zestaw oświetleniowy wykonany z tworzywa ABS jest przyjazny dla oczu i nie oślepia o delikatnej jasności, ekskluzywnym wykonaniu i odpornym na korozję przewodem świetlnym. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zestaw jest zasilany prądem przez komorę baterii.
>> Wysoka jakość i łatwe do ukrycia: Światło jest rozłożone na warstwy, co nie wpływa negatywnie na widoczność. Produkty z szeroką gamą metod montażu zapewniają przyjemne doświadczenie modyfikacji modeli wtórnych i wykorzystaj swoją wyobraźnię, aby stworzyć własne błyszczące klocki.
>> Doskonały prezent: Zestaw świateł to doskonały prezent dla dzieci, które mają bloki Lego, lub dla fanów Lego. Jest to wspaniała możliwość kreatywności, ponieważ jest to styl "zrób to sam", aby oświetlić Twoje klocki.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar RC-Version
Kolor Do Lego 42143
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..