0,00zł

Do Kasy

Wahadło Newtona, kulki Newton Cradle Balance, wysokiej jakości duża gra w piłkę Newtona, dekoracja biurka do biura i biurka

Opinie:
(0)
  • Marka: plplaaoo
  • Model: B0B4DTBF1M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
60,22zł
【Doskonałe edukacyjne wahadło Newtona】 Zgodnie z prawami zachowania pędu i energii metalowa kula nie będzie wiecznie oscylować z powodu oporu. Normalnie, w normalnych warunkach, piłka będzie się kołysać przez około 15-30 sekund. Jednak ze względu na różne siły i środowiska czas wymachu jest również inny. Idealna dekoracja edukacyjna, która może uchwycić tajemnice opowieści i nauki
【Materiały wysokiej jakości】 Jest trwalszy i niełatwy do złamania. Jest jasny, antykorozyjny i niełatwy do rdzewienia. Może być używany przez długi czas
【Ciekawa operacja】 Gdy jedna z zewnętrznych kulek ze stali nierdzewnej w metalowej ramie zostanie uderzona w inne, środkowe kulki pozostają pozornie nieporuszone. Tylko kulka na drugim końcu łańcucha odpycha się. Jeśli trafią dwie kule, kulka pośrodku zatrzymuje się, ale dwie przeciwległe wyskakują.
【Wszechstronny】 Możesz go używać jako gadżetu fizycznego, gadżetu biurowego, zabójcy stresu, a także ładnego prezentu i dekoracji biurka, miłego prezentu dla przyjaciela.
【Zabawka naukowa】 Kiedy jesteś zmęczony nauką i pracą, możesz mieszać piłki, aby usłyszeć brzęk. Świetny gadżet do edukacji i nauki, posiądź własny kawałek historii nauki i poznaj ważne wartości fizyki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..