0,00zł

Do Kasy

Prezenty pieniężne na urodziny, mini aktówka z aluminium z zamknięciem zatrzaskowym, opakowanie na bon, mini walizka na dokumenty jako opakowanie na prezent dla dzieci, prezent ślubny i kartka z życzeniami (srebrna)

Opinie:
(0)
  • Marka: Booaee
  • Model: B0B4FMXX3Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:52 CET - więcej
75,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: srebro
Informacje o rozmiarach: wymiary zewnętrzne 100 x 65 x 16 mm, dostępne w 4 kolorach: czarnym, srebrnym, złotym i czerwonym. z kartą, na której można zapisać kwotę i tekst, oraz skarbonką, która może być używana do wkładania gotówki.
Wysokiej jakości materiały: obudowa jest wykonana z litego aluminium z zapięciem zatrzaskowym i aksamitną podszewką, która jest wykwintna i kompaktowa, o doskonałym wyglądzie.
Kreatywny prezent: mini walizka na pieniądze to kreatywny prezent. W walizce na pieniądze możesz zapakować swoje pieniądze w specjalny i oryginalny sposób, wykwintność i kreatywność prezentu wystarczy, aby pokazać drugiej swoje serce.
Prezent pieniężny na ślub: ekskluzywne skarbonki mogą być używane jako prezenty dla mężatów, kreatywnych błogosławieństw w ich życiu i bardzo popularne spersonalizowane prezenty ślubne! Zaskocz parę małą zastrzyką pieniędzy i rozpocznij z powodzeniem do małżeństwa.
Szerokie zastosowanie: kasetka na pieniądze może być używana jako prezent ślubny, prezent urodzinowy, cena, prezent na Boże Narodzenie lub opakowanie, aby sprawić niespodziankę przyjaciołom lub rodzinie, a także dzieci jako materiał edukacyjny do rekwizytów symulacyjnych.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor srebro
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..