0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Zabawki Montessori z drewna marchewki,Drewniana zabawka edukacyjna dla dzieci | Rozwojowa gra sortowania i dopasowywania kształtów dla dzieci w wieku przedszkolnym Bebi

Opinie:
(0)
  • Marka: Bebi
  • Model: B0B576H23B
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
290,89zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 Pcs Jeden Rozmiar
➧【Zabawki edukacyjne】 Zabawka Carrot Harvest Game to zabawka edukacyjna, Twoje dziecko musi rozpoznać rozmiar marchewki, aby umieścić je z powrotem w odpowiednim gnieździe, ponieważ marchewki mają różne rozmiary.
➧【Wykwintne wykonanie】Gra z marchewką dla dzieci jest wykonana z materiału drzewnego, który jest gładki i delikatny, aby Twoje dzieci mogły bezpiecznie grać. Śliczny kształt i żywy kolor sprawią, że Twoje dzieci go pokochają.
➧【Szczęśliwy czas gry】 Zabawka z marchewką Montessori może poprawić rozpoznawanie kolorów przez dzieci. Naprawdę fajnie się z nimi bawić, a twoje dziecko spędzi na nich czas.
➧【Ucz się przez zabawę】 Marchewki drewniane o różnych rozmiarach mają odpowiednie liczby, idealne do treningu i rozwijania odpowiednich umiejętności i zdolności. Twoje dziecko może uczyć się przez zabawę.
➧【Idealny prezent dla dzieci】 Montessori Wood Carrot Toy to idealna wczesna zabawka edukacyjna do rozwiązywania problemów dla chłopców i dziewcząt. Spraw, aby był to prezent świąteczny, urodzinowy lub świąteczny dla małych dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 Pcs Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..